Typy na dziś: Singiel na wtorek 12.06.

Typy na dziś: Singiel na wtorek 12.06.
Oceń

Singla na wtorek 12. dzień czerwca zagramy w ostatnim sprawdzianie reprezentacji Polski przed wylotem na mundial do Rosji. Podobno Litwa przynosi biało-czerwonym szczęście, stąd właśnie wybór takiego rywala na pożegnanie z polskimi kibicami.

Skoro tak, to z braku innych alternatyw stawiamy, że Polska pokona Litwę przynajmniej dwoma bramkami. Wiadomo, że w tym pojedynku będzie wiele zmian. Zwłaszcza Adam Nawałka będzie ostrożnie dysponował zmęczeniem swoich podopiecznych. Mimo to, uważamy, że Polacy powinni pożegnać się z kibicami efektowym zwycięstwem, które – jak to zwykle w kraju na Wisłą – rozdmucha emocje przed mundialem i napompuje balonik ogromnych oczekiwań, z finałem mistrzostw świata włącznie.

Nam wystarczy skromne 2:0 i będziemy zadowoleni i …bogatsi 🙂

Na mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Polska – Litwa, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.57.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…