Typy na dziś: Dubel na wtorek 13.08. z kursem 2.69

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 13. dzień sierpnia wybraliśmy z eliminacji do Ligi Mistrzów oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.69. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że FC Porto zdobędzie przynajmniej dwie bramki, w rewanżowym starciu z Krasnodarem. Pierwsze spotkanie wygrali gracze z Portugalii 1:0 i dziś są o krok od wywalczenia awansu. Naszym zdaniem jedyną szansą na awans jaką miał Krasnodar, to zwycięstwo u siebie i zmasowana obrona na wyjeździe. Skoro przegrali domowe spotkanie, to dziś mogą liczyć tylko na cud, którego my się nie spodziewamy. Uważamy, że Porto wygra ten mecz i zdobędzie przynajmniej dwa gole.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Dodgers pokonają Miami Marlins różnicą przynajmniej dwóch runów. Kiedy na górce miotacza ekipa z Kalifornii wystawia Claytona Kershaw można wręcz w ciemno stawiać na ich wysokie zwycięstwo. Pałkarze rywali nie mogą zanotować zbyt wielu wybić przeciwko niemu, a o ofensywę Dodgers nie musimy się martwić, bo jest jedną z najlepszych w całej MLB.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.69.

Typy na dziś

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy