Typy na dziś: New York Yankees – Baltimore Orioles

Typy do Singla na wtorek 13. dzień sierpnia wybraliśmy z MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Nie chcemy grać w Singlu eliminacji o Ligi Mistrzów, bo jak pokazały poprzednie mecze trudno cokolwiek sensownego i zyskownego wybrać. Zbyt wiele niespodzianek sprawia, że granie tych rozgrywek jest nieopłacalne.

Dlatego gramy za oceanem i typujemy, że New York Yankees pokonają Baltimore Orioles różnicą przynajmniej trzech runów. Nowojorczycy wygrali z tym rywalem aż czternaście spotkań z rzędu i można powiedzieć, że Orioles mają kompleks Yankees. W większości tym starć gracze z Nowego Jorku wygrywali różnicą przynajmniej trzech runów.

Dodatkowo dziś miotaczem w zespole gospodarzy będzie Domingo German, który w tym sezonie narzucał piłkę do graczy z Baltimore trzy razy. W dwóch tych pojedynkach Yankees wygrywali wysoko i pokrywali linię -2.5 runa.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że również dzisiaj New York Yankees pokonają Baltimore Orioles przynajmniej trzema runami.

New York Yankees – Baltimore Orioles, typ: 1 (-2.5), kurs: 2.00.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy