Typy na dziś: Dubel na wtorek 18.09.

Typy na dziś - Dubel dnia

Dubla na wtorek 18. dzień  września zagramy w piłkarskiej Lidze Mistrzów oraz w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.52. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Phillies pokonają u siebie Mets. Dziś miotaczem w ekipie z Miasta Braterskiej Miłości będzie Aaron Nola, a z nim gospodarze rzadko przegrywają. Bilans Noli w meczach rozgrywanych na Citizens Bank Park wynosi 9-2. Naszym zdaniem as Phillies dziś zanotuje 10. zwycięstwo przed własną widownią.

W drugim meczu Dubla stawiamy na poniżej 2.5 gola w starciu Monaco z Atletico Madryt. Pierwsza kolejka jest zawsze wielką niewiadomą, ale tutaj racze wielu bramek się nie spodziewamy. Madryt gra bardzo uważnie w obronie, bo w tym sezonie w żadnym spotkaniu nie przekroczył linii 2.5. Liczymy na zacięte spotkanie z małą liczbą bramek.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy