Typy na dziś: Dubel na wtorek 19.11. z kursem 2.56

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na wtorek 19. dzień listopada wybraliśmy z eliminacji do Euro oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.56. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 3.5 gola w spotkaniu reprezentacji Belgii i Cypru. W pojedynkach Belgów w tych eliminacjach strzelano średnio aż cztery gole na mecz. W ich domowych meczach ta średnia została wyśrubowana do aż 4.8 bramki na jedno spotkanie. W związku z tym uważamy, że cztery gole w dzisiejszym starciu to absolutne minimum.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Lakers pokonają u siebie Oklahomę City Thunder różnicą przynajmniej ośmiu punktów. OKC grają back to back, po tym jak minionej nocy przegrali z Clippers zaledwie dwoma punktami. Lakers będą dziś bardziej wypoczęci i znacznie wyżej pokonają Thunder niż ich lokalny rywal.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.56.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś