Typy na dziś: Dubel na wtorek 3.04.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Dubla na wtorek zagramy w duńskiej ekstraklasie oraz angielskiej The Championship. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.65. Zapraszamy i życzymy dużych wygranych!


Liczymy, że Midtjylland wygra wyjazdowe spotkanie z Horsens. Goście są lepszą drużyną i walczą o mistrzostwo kraju. Potrzebują tej wygranej, aby gonić Brondby, czyli lidera. Naszym zdaniem pewna „dwójka”. Horsens ostatni mecz u siebie przegrał właśnie z Midtjylland i dziś również polegnie.

Stawiamy też na domowe zwycięstwo Aston Villi z Reading. Gospodarze od trzech meczów nie wygrali, więc czas na przełamanie złej serii. Rywal wręcz idealny do zgarnięcia trzech punktów.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.65, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…