Typy na dziś: Singiel na wtorek 3.04.

Oceń

Singla na wtorek zagramy w angielskiej The Championship. Wybraliśmy spotkanie, które dobrze rokuje zarobkowo i które warto umieścić na swoich kuponach. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Stawiamy, że Wolverhampton pokona na własnym stadionie Hull. Gospodarze są liderem tabeli i u siebie odprawiają z kwitkiem słabych rywali. Na 19 meczów na własnym obiekcie Wilki wygrały aż 14 razy. Z drugiej strony goście na 19 meczów wyjazdowych aż 11 razy schodzili z boiska pokonani.

Liczymy, że Wolves pokażą dziś, dlaczego zasługują na awans do Premier League i zgarną kolejne trzy punkty, które przybliżą ich do awansu.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Wolves – Hull, typ: 1, kurs: 1.56.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…