Typy na dziś: Hammarby – Helsingborg

Typy do Singla na niedzielę 11. dzień sierpnia wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan . Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Hammarby pokona przed własną publicznością Helsingborg różnicą przynamniej dwóch bramek. Gospodarze zajmują piąte miejsce w tabeli i u siebie jeszcze nie przegrali żadnego spotkania.

Na osiem pojedynków na swoim stadionie wygrali aż sześć razy i tylko w dwóch meczach dzielili się punktami z rywalami. Co ważne dla naszego typu, to w aż pięciu zwycięskich starciach wygrywali różnicą dwóch lub więcej bramek.

Goście zajmują 11. miejsce w tabeli, ale na wyjazdach prezentują się bardzo słabo. Na dziewięć meczów na obcych boiskach, przegrali aż pięć razy i zanotowali trzy remisy.

Naszym zdaniem Hammarby jest o wiele lepszym zespołem, który nie powinien mieć problemu z wysokim zwycięstwem nad Helsingborgiem.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Hammarby wygra dziś z Helsingborgiem i pokryje handicap 0:1.

Hammarby – Helsingborg, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 2.06.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB