Typy na dziś: Hammarby – Helsingborg

Typy na dziś

Typy do Singla na niedzielę 11. dzień sierpnia wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan . Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Hammarby pokona przed własną publicznością Helsingborg różnicą przynamniej dwóch bramek. Gospodarze zajmują piąte miejsce w tabeli i u siebie jeszcze nie przegrali żadnego spotkania.

Na osiem pojedynków na swoim stadionie wygrali aż sześć razy i tylko w dwóch meczach dzielili się punktami z rywalami. Co ważne dla naszego typu, to w aż pięciu zwycięskich starciach wygrywali różnicą dwóch lub więcej bramek.

Goście zajmują 11. miejsce w tabeli, ale na wyjazdach prezentują się bardzo słabo. Na dziewięć meczów na obcych boiskach, przegrali aż pięć razy i zanotowali trzy remisy.

Naszym zdaniem Hammarby jest o wiele lepszym zespołem, który nie powinien mieć problemu z wysokim zwycięstwem nad Helsingborgiem.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Hammarby wygra dziś z Helsingborgiem i pokryje handicap 0:1.

Hammarby – Helsingborg, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 2.06.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 21.01.
https://youtu.be/Jdrxk9wBpzY
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E21. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=74c8ce23-01d5-47c0-acf1-5d1be7c3c9ab

Podcast #kasujemy S01. E21. https://open.spotify.com/episode/54lBg6yYw8t0Swkfw8rBag?si=dyuf6fFGSdm-Ese10-EWJA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…