Typy na dziś: IFK Goeteborg – Falkenbergs

Typy na dziś

Typy do Singla na poniedziałek 12. dzień sierpnia wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że IFK Goeteborg pokona u siebie Falkenbergs. Gospodarze zajmują 6. miejsce w tabeli i mają dwa razy więcej punktów od dzisiejszego rywala.

Falkenbergs zajmuje 13. miejsce w lidze i są najgorzej grającą drużyną na wyjazdach. Na osiem spotkań na obcych boiskach przegrali aż sześć razy i tylko dwa razy udało im się wywalczyć remis. Dodajmy, że te dwa remisy goście osiągnęli z drużynami z dolnej części zestawienia.

Goeteborg u siebie rozegrał dziewięć spotkań i w pięciu z nich odnosił zwycięstwa. Ostatnio jednak jest na serii dwóch remisów z rzędu i Falkenbergs wydaje się idealnym rywalem na przełamanie.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Goeteborg wygra dziś przed własną widownia z Falkenbergs.

IFK Goeteborg – Falkenbergs, typ: 1, kurs: 1.70.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 22.01.
https://youtu.be/WH4lely80z0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E22 🎙🎙🎙 https://open.spotify.com/episode/58pFm1OvAO9cJYpfqGbCKX?si=00chlgLgTPioPCKerMKbNA #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E22. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=712f4d6f-d1da-483a-a7e0-b294edbad396

Load More…