Typy na dziś: Kupon na sobotę 15.06. z kursem 6.62.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na sobotę 15. dzień czerwca, którego łączny kurs wynosi 6.62. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.


Pierwsze spotkanie na kuponie gramy w MLB i stawiamy, że Phillies wygrają z Braves. Minionej nocy w dramatycznych okolicznościach gracze z Filadelfii przegrali, mimo iż prowadzili 7:2. Dziś liczymy na ich sportową złość i odegranie się na rywalu z dywizji NL East.

Na drugiej pozycji typujemy, że Suduva pokona Panevezys przynajmniej dwoma bramkami. Liczymy na szybkie 3:0 gospodarzy

Kupon wieńczymy w Houston i stawiamy na powyżej 8.5 runów w pojedynku Astros z Toronto Blue Jays.

Good luck!

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.


Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB