Typy na dziś: New York Yankees – Baltimore Orioles

Typy na dziś

Typy do Singla na środę 14. dzień sierpnia wybraliśmy z MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Powtarzamy to co wczoraj: Nie chcemy grać w Singlu eliminacji o Ligi Europy, bo jak pokazały wtorkowe mecze w el. do LM, trudno cokolwiek sensownego i zyskownego wybrać. Zbyt wiele niespodzianek sprawia, że granie tych rozgrywek jest nieopłacalne. Kto by pomyślał, że Celtic i Porto pożegnają się z marzeniami o Champions League.

Dlatego ponownie gramy za oceanem i typujemy, że New York Yankees pokonają Baltimore Orioles różnicą przynajmniej dwóch runów. Nowojorczycy wygrali z tym rywalem aż piętnaście spotkań z rzędu i można powiedzieć, że Orioles mają kompleks Yankees.

Oczywiście minionej nocy gracze z Nowego Yorku kolejny raz pokonali Orioles, wygrywając 8:3 i ani przez chwilę nie martwili się o końcowy rezultat.

Miotaczem w zespole gospodarzy będzie dziś J.A. Happ, który w tym sezonie narzucał piłkę do graczy z Baltimore cztery razy. W trzech ostatnich jego występach na górce miotacza Yankees wygrywali wysoko i pokrywali linię -1.5 runa.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że również dzisiaj New York Yankees pokonają Baltimore Orioles przynajmniej dwoma runami.

New York Yankees – Baltimore Orioles, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.76.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama