Typy na dziś: Overy na czwartek 01.09.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 21:00, Włochy – Francja, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Czeka nas emocjonujące spotkanie, tylko szkoda, że nie jest to mecz o punkty. Gdyby Francja rozgrywała mecz z inną drużyną, śmiało postawiłbym na drużynę gości. W tym przypadku ciężko będzie wskazać zwycięzcę, dla mnie najbardziej prawdopodobny wynik to remis. Gospodarze słyną z bardzo dobrej defensywy, dlatego uważam, że w tym meczu nie będziemy świadkami wielu goli. Typuję, że nie wpadnie więcej niż dwie bramki

Finlandia – II Liga, godz. 17:30, Oulu – Jaro, typ: under 3.5, kurs: 1.40

Gospodarze są na pierwszym miejscu, ale wyprzedzają drużynę TPS Turku tylko lepszą różnicą bramek. Goście w ostatnim okresie spisują się bardzo dobrze, wygrali cztery ostatnie mecze z rzędu i na pewno postawią się gospodarzom. Mecz będzie wyrównany i może zakończyć się nawet remisem. Bramki na pewno wpadną, ale nie będzie ich więcej niż trzy.

Piłka Nożna – El. MŚ, godz. 22:30, Kolumbia – Wenezuela, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Kolumbia będzie zdecydowanym faworytem tego meczu i powinna go wygrać wysoko. Goście w sześciu meczach zdobyli tylko jeden punkt remisując na wyjeździe z Peru 2:2. Gospodarze zagrają na pewno ofensywnie i już w pierwszej połowie mogą wpaść gole. Stawiam na to, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Tenis – US Open, godz. 17:00, I. Marchenko – D. Dzumhur, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.45

Faworytem tego spotkania będzie Bośniak Dzumhur, który w poprzedniej rundzie US Open pokonał Tomica 3:1. Na pewno była to niespodzianka, albowiem Tomic był faworytem tego meczu. Już początek spotkania wskazywał na to, że Bośniak może wygrać mecz. Dwa pierwsze sety wygrał Dzumhur, trzeci był zwycięski dla Tomica i gdy wydawało się, że dojdzie do remisu, czwarty set wygrał Dzumhur 7:6. Marchenko pokonał Dodiga 3:1 i nawet jeżeli przegra z Dzumhurem, to powinien przynajmniej wygrać jeden set. Typuję, że spotkanie zakończy się wynikiem powyżej trzech setów.

Piłka Nożna – El. MŚ, godz. 22:00, Boliwia – Peru, typ: over 1.5, kurs: 1.40

Zapowiada się wyrównane spotkanie. Obie drużyny spisują się poniżej oczekiwań, gospodarze zajmują przedostatnie miejsce i w sześciu meczach zdobyli tylko trzy punkty. Peru wyprzedza gospodarzy tylko jednym punktem. Bramki na pewno wpadną, dlatego typuję, że wpadnie więcej niż jeden gol.