Typy na dziś: Overy na czwartek 02.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:45, Anglia – Portugalia, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Można powiedzieć, że będzie to ostatni, poważny sprawdzian obu drużyn przed nadchodzącymi ME we Francji. Anglicy w ostatnich dwóch meczach sparingowych pokonali Australię i Turcję 2:1. Portugalczycy również wygrali ostatnie dwa mecze towarzyskie tj. z Belgią 2:1 i Norwegią 3:0. Na pewno w tym meczu piłkarze będą uważać na to, aby nie doznać kontuzji tuż przed finałowym turniejem. Trudno przewidzieć jak potoczą się losy tego spotkania, ale w meczu piłkarze nie powinni strzelić dużo goli. My typujemy, że nie wpadnie więcej niż dwa gole.

Szwecja – III Liga Południe, godz. 19:00, Osters IF – Husqvarna FF, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Gospodarze zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem siedemnastu punktów. W siedmiu dotychczas rozegranych kolejkach stracili tylko dwie bramki. W pięciu ostatnich meczach Osters zanotował cztery zwycięstwa z rzędu. Goście również dobrze się spisują. Zajmują czwarte miejsce ze stratą sześciu punktów do lidera. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Piłka Nożna – Eliminacje ME U 21, godz. 19:00, Wyspy Owcze – Finlandia, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Reprezentacja Wysp Owczych jest najsłabszą drużyną w grupie 7, w której zajmuje ostatnie miejsce. W sześciu rozegranych dotychczas spotkaniach gospodarze zdobyli tylko jeden punkt, strzelili w nich tylko jedną bramkę, a stracili aż siedemnaście. Finlandia zajmuje trzecie miejsce, a pierwszym meczu u siebie pokonała Wyspy Owcze 3:0. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Piłka Nożna – Puchar Azji – Eliminacje, godz. 19:00, Tadżykistan – Bangladesz, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Faworytem tego spotkania jest z pewnością drużyna gospodarzy. W listopadzie 2015 roku obie drużyny spotkały się ze sobą i wówczas Tadżykistan rozgromił gości wygrywając aż 5:0. Podobnie może być i w tym meczu. Bangladesz u siebie jeszcze walczy i uzyskuje dobre rezultaty, ale w meczach wyjazdowych traci bardzo dużo z umiejętności jakie prezentuje na własnym boisku. Na wyjazdach przegrywa mecze i traci dużo goli. Typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 19:00, Macedonia – Iran, typ: under 2.5, kurs: 1.45

W ostatnim meczu towarzyskim Macedonia pewnie pokonała u siebie Azerbejdżan 3:1. Goście wygrali trzy ostatnie mecze z rzędu, w których strzelili dwanaście goli nie tracąc żadnego. Jednak w dwóch spotkaniach ich przeciwnicy nie należeli nawet do średniaków, albowiem były to Indie i Guam. Dopiero w trzecim meczu przeciwnikiem Iranu był Oman i wówczas Iran wygrał 2:0. Typujemy, że piłkarze nie strzelą w tym meczu więcej niż dwa gole.