Typy na dziś: Overy na czwartek 14.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 20:00, Vojvodina – Connahs, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Zdecydowanym faworytem dwumeczu jest na pewno Vojvodina, która w poprzedniej rundzie u siebie wysoko pokonała Bokelj 5:0. Scenariusz tego meczu może być podobny. My typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 17:30, Dynamo Mińsk – St. Patricks, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Dynamo u siebie nie powinno mięć większych problemów z pokonaniem drużyny z Irlandii. Niewiadome są tylko rozmiary tego zwycięstwa. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 19:00, Hacken – Cork City, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Szwedzi dawno nie uczestniczyli w rozgrywkach pucharowych i na pewno będą chcieli jak najlepiej wypaść w kwalifikacjach Ligii Europejskiej. Przed nimi nadarza się okazja awansu do dalszej rundy, albowiem przeciwnik nie należy do potentatów. Cork w poprzedniej rundzie wyeliminował Linfield (1:0, 1:1). Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 19:00, AIK Sztokholm – College Europa, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.40

Drużyna szwedzka w poprzedniej rundzie dwukrotnie pokonała walijskie Bala Town 2:0. Goście z Gibraltaru wydają się być jeszcze słabszą drużyną od Walijczyków, dlatego wygrana gospodarzy może być bardziej okazała. Należy jednak uważać na drużyny z Gibraltaru o czym przekonał się Celtic, który przegrał na wyjeździe z Lincoln 0:1. Typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w obu połowach.

Piłka Nożna – Liga Europejska, godz. 20:00, Vojvodina – Connahs, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.75

Serbowie są zdecydowanymi faworytami dwumeczu z walijskim Connahs. Zwłaszcza u siebie powinni wysoko wygrać i praktycznie zapewnić sobie już po pierwszym meczu awans do następnej rundy. My typujemy, że Vojvodina strzeli bramkę w obu połowach.