Typy na dziś: Overy na czwartek 19.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Belgia, godz. 20:30, Oostende – Gent, typ: BTS, kurs: 1.50

Oostende ma jeszcze szanse na puchary, ale żeby tak się stało, muszą ten mecz wygrać. Gospodarze mają tylko jeden punkt straty do czwartego Genk, którego czeka ciężki mecz z Anderlechtem. Do trzeciego Gent gospodarze tracą trzy punkty i w przypadku zwycięstwa zrównają się z nimi punktami. W ostatnim meczu Oostende wygrało z Genk 2:1. Goście w ostatnich meczach spisują się fatalnie, przegrali trzy ostatnie mecze z rzędu tracąc w nich aż dziesięć bramek. W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z ostatnim w grupie Waregem 2:4. My stawiamy, że obie drużyny strzelą w tym meczu przynajmniej po jednym golu.

Belgia, godz. 20:30, Waregem – Club Brugge, typ: 2 over 0.5 HT, kurs: 1.50

Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w grupie mistrzowskiej, ale grają do końca co też pokazali w ostatnim meczu, wygrywając u siebie z Gent aż 4:2. Club Brugge ostatnio jest w wyśmienitej formie i dużymi krokami podąża po tytuł mistrza Belgii. Goście wygrali cztery ostatnie mecze z rzędu, w tym pokonali u siebie Anderlecht aż 4:0. Typujemy, że goście strzelą w pierwszej połowie przynajmniej jedną bramkę.

Belgia, godz. 20:30, Genk – Anderlecht, typ: BTS, kurs: 1.50

Obie drużyny spisują się ostatnio poniżej oczekiwań. Odnosi się to głównie do gości, którzy w ostatnim meczu doznali pogromu w meczu wyjazdowym z Club Brugge 0:4. Anderlecht praktycznie już nie ma szans na mistrzostwo i kto wie, czy zdobędzie chociaż jeden punkt w meczu z Genk. Gospodarze w ostatnim spotkaniu przegrali na wyjeździe z Oostende 1:2 i muszą punktować, ponieważ mogą stracić czwarte miejsce. My typujemy, że obie drużyny strzelą w tym meczu bramki.

Austria – Puchar, godz. 20:30, Admira – R.B. Salzburg, typ: 2 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Będzie to finał pucharu Austrii, w którym nieoczekiwanie wystąpi drużyna Admiry Wiedeń. Nie ma w finale takich drużyn jak Rapid czy też Austria Wiedeń, dlatego udział w tym meczu Admiry można uznać za niespodziankę. Salzburg jest zdecydowanym faworytem tego meczu i na pewno oprócz mistrzostwa będzie chciał zdobyć również puchar Austrii. My stawiamy na to, że Salzburg strzeli w pierwszej połowie przynajmniej jednego gola.

Niemcy, godz. 20:30, Eintracht Frankfurt – Nuernberg, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Mecz barażowy, dla gospodarzy jest meczem o pozostanie w pierwszej Bundeslidze, natomiast dla gości szansą na awans. Na pewno Eintracht będzie musiał zagrać ofensywnie, albowiem musi w tym pierwszym meczu strzelić bramki. Bez bramek gospodarze nie wygrają tego spotkania, a na wyjeździe faworytem będzie drużyna Nuernberg. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.