Typy na dzis: Overy na niedzielę 08.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na niedzielę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Anglia, godz. 17:00, Manchester City – Arsenal, typ: BTS, kurs: 1.57
Spotkanie dwóch wielkich angielskich firm. Oba zespoły miały chrapkę na tytuł i były stawiane w roli faworytów sezonu, a w tabeli wyprzedziły ich drużyny o mniejszej marce i renomie. Po pierwsze stawką tego spotkania jest miejsce na podium, a w przypadku gdyby gospodarze nie wygrali ciekawie zrobi się w walce o TOP4. Naszym typem na ten mecz jest gol dla obu zespołów.

Piłka nożna – Anglia, godz. 14:30, Tottenham – Southampton, typ: BTS, kurs: 1.67
Fani Tottenhamu przeżywali niesamowity sezon, jednak nie zakończył się on spełnieniem marzeń czyli mistrzostwem. Z kolei Ronald Koeman zrobił w Southampton kawał dobrej roboty, robiąc z przeciętnej drużyny siódmą siłę ligi i potrafiącą postawić się najlepszym (niedawne wygrane z City i Liverpoolem). Dla gospodarzy będzie to bardzo ciężki mecz i pomimo tego, że mogą się pochwalić najlepszą obroną, to stracą dziś bramkę.

Piłka nożna – Włochy, godz. 15:00, Frosinone – Sassuolo, typ: BTS, kurs: 1.57
Goście przeżywają znakomity sezon i mają jeszcze matematyczne szanse na piąte miejsce. Gospodarze z kolei są w strefie spadkowej i muszą wygrać oba mecze i liczyć na potknięcia Carpi i Palermo. Poprzednie pojedynki pomiędzy tymi drużynami obfitowały w gole jednak ranga tego spotkania jest na tyle duża, że liczymy na nieco spokojniejszy mecz, w którym więcej niż 3 bramki nie padnie.

Piłka nożna – Włochy, godz. 12:30, Roma – Chievo, typ: Over 2.5, kurs: 1.50
Roma wciąż walczy o wicemistrzostwo. Są w bardzo dobrej formie i wygrywają mecz za meczem, chociaż w poprzedniej kolejce zafundowali swoim fanom prawdziwy dreszczowiec wygrywając ostatecznie w Genui 3:2. Chievo już o nic nie gra i może podejść do tego spotkania na luzie. Poprzedni, styczniowy pojedynek pomiędzy tymi drużynami zakończył się remisem 3:3 i dziś stawiamy, że również zobaczymy kilka bramek.

Piłka nożna – Rosja, godz. 13:30, Amkar – Ural, typ: Under 2.5, kurs: 1.57
Spotkanie drużyn, które nie są ostatnio w nie najlepszej formie. Ural jest na 8, miejscu i słabsza forma raczej mu nie zaszkodzi. Martwić za to powinni się goście bowiem nad strefą spadkową mają zaledwie 3 punkty przewagi. Brak zwycięstw to nie jedyny problem obu zespołów, do tego dochodzi słaba skuteczność. Strzelanie bramek przychodzi obu zespołom z trudem dlatego nie liczymy na więcej niż dwa gole w tym spotkaniu.