Typy na dziś: Overy na niedzielę 17.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na niedzielę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Norwegia, godz. 15:30, Stromsgodset – Tromso, typ: over 2.5, kurs: 1.57
Spotkanie zespołów, które znajdują się w zupełnie różnym położeniu. Gospodarze są na trzecim miejscu i drugą połowę sezonu spędzą na pogoni za liderem. Goście plasują się na 11. pozycji mając zaledwie 5 punktów przewagi nad strefą spadkową i będą musieli raczej spoglądać za siebie. Stromsgodset jest jedną z najbardziej skutecznych drużyn ligi. W poprzednich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami padało wiele bramek i dziś także typujemy wysoki wynik.

Piłka nożna – Finlandia, godz. 17:30, Lahti – Rovaniemi, typ: over 1.5, kurs: 1.40
Spotkanie drużyn ze środka tabeli fińskiej ekstraklasy. W tej lidze nie pada wiele bramek, jednak w ostatnich meczach tych zespołów sporo się dzieje i padają wyniki zdecydowanie powyżej średniej. W poprzednich spotkaniach pomiędzy nimi kibice również mogli podziwiać po kilka trafień dlatego liczymy tutaj na przynajmniej dwa gole.

Piłka nożna – Słowacja, godz. 19:00, Senica – Slovan, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Pierwsza kolejka słowackiej ligi. Slovan rozpoczął sezon od bezbramkowych remisów w pucharach, jednak wyniki w lidze to zupełnie inna bajka. Końcówkę sezonu obie ekipy miały niezbyt udaną, ale uwagę zwracają mecze pomiędzy tymi zespołami. Za każdym razem padał wysoki rezultat, bramki strzelały obie drużyny a wynik otwierał się dosyć szybko. Dziś również stawiamy na bramkę już w pierwszej połowie.

Piłka nożna – Szwecja, godz. 17:30, Hammarby – Falkenbergs, typ: over 2.5, kurs: 1.53
Spotkanie drużyn z dolnych rejonów tabeli, które czekać będzie walka o utrzymanie. Oba zespoły mają obronę dziurawą niczym szwajcarski ser i tracą multum bramek. W spotkaniach pomiędzy nimi zwykle dzieje się sporo i pada po kilka bramek. Dlatego liczymy na trochę beztroski futbol, błędy w obronie, które zakończą się golami.

Tenis – Puchar Davisa, godz. 13:00, F. Fognini – F.Delbonis, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.61
Czwarty mecz w pojedynku pomiędzy Włochami a Argentyną. Na razie prowadzi Argentyna 2:1 i przed Fogninim zadanie doprowadzenia do piątego, decydującego meczu. Nie będzie to łatwe zadanie bowiem Delbonis dosyć pewnie rozprawił się z Seppim. Grali ze sobą do tej pory pięciokrotnie i jeszcze nigdy nie padł wynik do zera. Ostatnio spotkali się w niedawnym Wimbledonie, gdzie po pięciosetowym boju wygrał Fognini. Dziś typujemy przynajmniej 4 sety.