Typy na dziś: Overy na piątek 01.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na piątek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – ME, godz. 21:00, Walia – Belgia, typ: over 1.5, kurs: 1.40
Belgowie są autorami dwóch najwyższych zwycięstw na tym turnieju. Ich potencjał ofensywny jest ogromny z Edenem Hazardem na czele. Walijczycy również pokazali, że potrafią grać do przodu i potrafią zagrozić bramce rywala. Naszym zdaniem padną w tym meczu przynajmniej dwa gole.

Piłka nożna – Białoruś, godz. 17:30, Krumkachy – FC Mińsk, typ: over 1.5, kurs: 1.44
Spotkanie drużyn z czołówki białoruskiej ekstraklasy. Wprawdzie ta liga nie obfituje w bramki ale ostatnie spotkania tych zespołów aż tak ubogie w brami nie są. Gospodarze u siebie są bardzo groźni a beniaminek z Mińska ma problemy na wyjazdach z takimi drużynami. Czekamy na dwa trafienia w tym meczu.

Piłka nożna – Irlandia, godz. 20:45, Derry City – Dundalk, typ: under 2.5, kurs: 1.60
Starcie na szczycie irlandzkiej ekstraklasy. Lider odwiedza trzecią drużynę tabeli. Obie drużyny tracą bardzo mało bramek, a ostatnie bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi zespołami kończyły się bardzo niskimi wynikami. Dziś zapowiada się na kolejny zacięty pojedynek, w którym o zwycięstwie może zadecydować jedno trafienie. Nie padnie tutaj wiele bramek.

Piłka nożna – Irlandia, godz. 20:45, Drogheda – Waterford, typ: over 2.5, kurs: 1.57
Schodzimy poziom niżej na zaplecze irlandzkiej ekstraklasy. Obie drużyny trzymają się czołówki i mają szanse powalczyć o awans. Raczej nie trzymają się kurczowo defensywy, a w ich meczach pada wiele bramek. Podobnie wygląda historia bezpośrednich gier, w której większość wyników to ostre strzelaniny. Dlatego dzisiaj typujemy przynajmniej trzy gole.

Tenis – Wimbledon, godz. 15:30, S.Johnson – G.Dimitrov, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.44
Obaj tenisiści wyglądają na tym turnieju bardzo dobrze i prezentują się zdecydowanie lepiej niż w pierwszej części sezonu. Johnson nie stracił jeszcze seta, Dimitrov jednego przegrał z Simonem. Będzie to ich trzecie starcie. Do tej pory raz wygrał Johnson i raz Dimitrov. Dziś będziemy świadkami zaciętego meczu, które raczej na trzech setach się nie skończy.