Typy na dziś: Overy na piątek 11.03.

Przed Wami piątkowa porcja Overów. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Piłka nożna – Anglia, godz. 18:00, Reading – Crystal Palace, Typ: Reading over 0.5, Kurs: 1.4.
Ćwierćfinał FA Cup. Dla gospodarzy awans do półfinału to będzie ogromy sukces a w Championship mają spokojne miejsce w środku tabeli. Na pewno wyślą pierwszy skład na to spotkanie. Co innego goście, którzy wciąż nie mogą być pewni bytu w Premier League. Gospodarze potrafią strzelać i dziś trafia przynajmniej raz.

Piłka nożna – Francja, godz. 20:00, Niort – Paris, Typ: Under 2.5, Kurs: 1.53
Spotkanie drużyn z samego dołu tabeli. Niort jest tuż nad strefa spadkową natomiast Paris FC lezy na samym dnie. Obie ekipy mają spore kłopoty ze skutecznością a faworyzowani gospodarze będą chcieli przede wszystkim nie przegrać. Nie spodziewamy się w tym meczu wielu bramek.

Piłka nożna – Francja, 20:00, Metz – AC Ajaccio, Typ: Under 2.5, Kurs: 1.40
Pozostajemy w Ligue 2, która słynie z underowych spotkań. Ajaccio na wyjazdach gra ultra defensywnie. Tracą mało bramek ale i mało strzelają. Gospodarze są ostatnio w kiepskiej formie i od 5 spotkań nie wygrali. Są faworytem meczu ale wielu bramek tu nie zobaczymy.

Piłka nożna – Holandia, godz. 20:00, Jong Ajax – Venlo, Typ: BTTS, Kurs: 1.44
Przenosimy się do Jupiler League czyli ligi obfitującej w gole. Szczególnie ostatnie spotkania rezerw Ajaxu mogą się kibicom podobać bo na brak wrażeń nie mogą narzekać. Ich dzisiejszy rywal walczy o awans i jest faworytem spotkanie ale gospodarze nie pozostaną w cieniu i oba zespoły trafią do siatki.

Piłka nożna – Holandia, godz. 20:00, NAC Breda – Top Oss, Typ: Over 2.5, Kurs: 1.40
Ponownie spotkanie z Jupiler League. Gospodarze SA w czołówce i walczą o awans, natomiast goście są w dolnych rejonach tabeli a ostatni przegrywają mecz za meczem. Breda dla takich rywali na własnym stadionie nie ma litości i wysoko ich pokuje.

Podcast #kasujemy

Reklama