Typy na dziś: Overy na piątek 13.05.

Zapraszamy na szczęśliwe Overy w pechowy piątek, trzynastego i życzymy powodzenia!

Irlandia – II Liga, godz. 20:15. Limerick – Athlone, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40
Limerick prowadzi i ma aż dwanaście punktów przewagi nad drugą Droghedą. W pięciu ostatnich meczach gospodarze zanotowali komplet zwycięstw i wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny wygrany mecz. Goście zajmują przedostatnie miejsce i przegrali ostatnie dwa mecze z rzędu. Typujemy, że Limerick strzeli bramkę już w pierwszej połowie.

Holandia – Baraże, godz: 19:45, FC Eindhoven – Breda, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Goście są faworytem tego spotkania, ale na pewno nie będzie im łatwo zwyciężyć. U siebie FC Eidhoven jest drużyną groźną, nawet dla zespołów wyżej od niej notowanych. Obie drużyny grają ofensywnie, dlatego typujemy, że już w pierwszej połowie wpadnie chociaż jedna bramka.

Irlandia – I Liga, godz. 21:00, St. Patricks – Longford, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45
Gospodarze zajmują piąte miejsce i tracą do miejsca trzeciego pięć punktów. Goście plasują się na ostatnim miejscu i po dwunastu kolejkach zgromadzili zaledwie sześć punktów. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest St. Patricks, dlatego typujemy, że ta drużyna strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Francja – II Liga, godz. 20:45, Le Havre – Bourg, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Le Havre, mimo dwóch zwycięstw z rzędu, na kolejkę przed końcem rozgrywek nie zdołało zająć miejsca dającego szansę na awans do pierwszej ligi. Gospodarze zajmują obecnie czwarte miejsce i nawet jeżeli wygrają to spotkanie to nie mają szans na wyprzedzenie trzeciego Metz. Goście zajmują dziesiąte miejsce i na pewno już na luzie podejdą do tego meczu. My stawiamy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Holandia – Baraże, godz. 19:45, Go Ahead – Venlo, typ: BTS, kurs: 1.55
Będzie to bardzo wyrównane i zacięte spotkanie. Gospodarze, aby wyjść zwycięsko z konfrontacji z Venlo, nie mogą sobie pozwolić na przegraną na własnym boisku. Na pewno będą grać ofensywnie, a goście kontratakować. Wszystko na to wskazuje, że w tym meczu padnie wiele bramek, dlatego stawiamy, że obie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce.