Typy na dziś: Overy na piątek 16.06.

Typy Over/Under

Zapraszamy na piątkowe Overy, do których wybraliśmy tylko mecze piłkarskie. Jest dziś sporo meczów, więc w przeciwieństwie do kilku ostatnich dni jest z czego wybierać. Powodzenia!

Parnu JK Vaprus – Flora, typ: powyżej 3.5 goli, kurs: 1.59.
Parnu to maszynka do tracenia goli. Dziś podejmą na swoim obiekcie lidera, który nie ma problemów ze skutecznością. Flora urządzi sobie trening strzelecki, a cztery bramki to absolutne minimum.

Rostow – Triglav, typ: powyżej 2,5 goli, kurs: 1.50.
Spotkanie towarzyskie, więc trudno przewidzieć skład, w jakim wystąpi Rostow. Jednak w mecz z 2. ligowym (Słowenia) Triglav, nawet drugi skład Rosjan, nie powinien mieć problemów ze strzeleniem 3 bramek. Przyznajemy, że jest to ryzykowny typ.

Dnepr Mogilev – Soligorsk, typ: powyżej 1,5 gola, kurs: 1.39.
Wiemy, że liga białoruska jest underowa, ale kiedy lider z Soligorska jedzie na mecz do średniaka, to można chyba liczyć na dwie bramki w meczu. Zobaczymy!

Drogheda – Dundalk, typ: powyżej 2,5 gola, kurs: 1.70.
Kolejny z typów ryzykownych, który znalazł się w overach. Dundalk nie ma problemów ze strzelaniem bramek średniakom. Wygrywa takie mecze po 3:0 lub wyżej. Niech i tak będzie i dziś.

Cork City – Limerick, typ: powyżej 2,5 gola, kurs: 1.46.
Zdecydowany lider irlandzkich rozgrywek podejmie dziś ligowego średniaka. To będzie raczej jednostronne spotkanie, w którym trzy bramki to minimum. Liczymy, że się nie zwiedziemy!

Kursy bierzemy z Unibetu. Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!