Typy na dziś: Pewniaki na piątek 16.06.

Pewniaki

Po kilku dniach przerwy spowodowanych naprawdę małą liczbą zakładów po stronie bukmacherów, wracamy z Pewniakami. Może ta mała przerwa wyjdzie nam na dobre;) Powodzenia!

Dinamo Mińsk – FK Isloch Mińsk, typ: 1, kurs: 1.22
Derbowy pojedynek stołecznych drużyn, z których jedna (gospodarze), walczą o najwyższe cele (3. miejsce), a druga zajmuje miejsce drugie, ale od końca. Mamy nadzieję, że na Białorusi nie znają powiedzenia o derbach rządzących się swoimi prawami i wygra lepszy, czyli Dynamo.

Parnu JK Vaprus – Flora, typ: powyżej 2,5 goli, kurs: 1.22
Gospodarze stracili w 15 kolejkach 54 bramki, co daje nam świetną średnią 3,6 gola na mecz. Flora to lider rozgrywek w Estonii i zrobi sobie dziś trening strzelecki.

Drogheda – Dundalk, typ: 2, kurs: 1.32.
Dundalk z takimi rywalami jak Drogheda musi wygrywać i przeważnie wygrywa. Statystyka jest po naszej stronie i nie wyobrażamy sobie, żeby lepsza drużyna dziś straciła punkty.

Cork City – Limerick, typ: 1, kurs: 1.25.
Forma Corku jest naprawdę imponująca. Na 17 meczów wygrali 16 i jeden zremisowali. Nad drugim w tabeli zespołem mają już 18 punktów przewagi. Faworyt dziś nas nie zawiedzie.

Liga Światowa: Portugalia – Finlandia, typ: 2, kurs: 1.30.
Finowie przewyższają formą, umiejętnościami i walecznością Portugalczyków. Liczymy, że siatkarze Suomi pokażą dziś na parkiecie, że są lepszym zespołem.