Typy na dziś: Overy na piątek 24.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na piątek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Chiny – I Liga, godz. 13:35, Guangzhou Ev. – Jiangsu Suning, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Można powiedzieć, że będzie to mecz na szczycie pierwszej ligi chińskiej. Lider tabeli drużyna Guangzhou będzie podejmować na własnym stadionie drużynę Jiangsu Suning, która zajmuje trzecią pozycję. Gospodarze wyprzedzają gości tylko czterema punktami. Na pewno będzie to bardzo wyrównane i zacięte spotkanie. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Singapur – I liga, godz. 14:00, Balestier Khalsa – Brunei Dpmm, typ: BTS, kurs: 1.40

Obie drużyny spisują się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Gospodarze zajmują w tabeli przedostatnie miejsce i tracą do gości aż osiem punktów. Balestier z Brunei u siebie ma lepszy bilans, ale o zwycięstwo tym razem będzie bardzo ciężko. My stawiamy na to, że drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce.

Singapur – I Liga, godz. 14:00, Tampines Rovers – Albirex Niigata, typ: BTS, kurs: 1.45

Będzie to mecz na szczycie pierwszej ligi singapurskiej, w którym gospodarze – drużyna Tampines, zajmująca drugie miejsce spotka się z liderem Albirex. Gospodarze tracą do gości siedem punktów i na pewno będą chcieli po tym meczu zniwelować straty. My typujemy, że obie drużyny strzelą w tym meczu bramki.

Islandia – II Liga, godz. 21:15, UMF Grindavik – UMF Selfoss, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45

Grindavik zajmuje w tabeli trzecie miejsce i wyprzedza gości trzema punktami. Jeżeli chodzi o mecze na swoim stadionie, Grindavik gra bardzo dobrze, gorzej jest jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe. Drużyna gospodarzy na wyjazdach traci dużo z walorów, które reprezentuje grając u siebie. Trudno wytypować zwycięzce tego meczu, ale większe szanse na wygraną mają gospodarze. My typujemy, że Grindavik strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Irlandia – I Liga, godz. 20:45, Dundalk – St. Patricks, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Dundalk zajmuje pierwsze miejsce i wyprzedza tylko jednym punktem drugi Cork. Gospodarze po serii zwycięstw przegrali ostatni mecz na szczycie z Cork 0:1. Goście zajmują piąte miejsce i mają małe szanse, aby wywieść z tego meczu chociażby jeden punkt. My stawiamy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.