Typy na dziś: Overy na poniedziałek 08.08.

Prezentujemy Wam nasze overy na poniedziałek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Holandia – II Liga, godz. 20:00, Jong Ajax – Emmen, typ: over 2.5, kurs: 1.50

Druga drużyna Ajaxu rozpocznie nowy sezon meczem z Emmen. Gospodarze powinni ten mecz wygrać, ale goście na pewno nie oddadzą tak łatwo pola i również będą atakowali. Obie drużyny na pewno będą ustawione ofensywnie i powinno wpaść kilka bramek. Stawiam na to, że wpadną więcej niż dwie bramki.

Holandia – II Liga, godz. 20:00, Jong PSV – Den Bosch, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

W pierwszym swoim meczu drużyna rezerw PSV spotka się u siebie z drużyną Den Bosch. Mecz będzie na pewno wyrównany i bardzo emocjonujący. Jak przystało na tą ligę, w meczu powinniśmy być świadkami ofensywnej gry i wielu bramek. Stawiam na to, że już w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Holandia – II Liga, godz. 20:00, Waalwijk – Telstar, typ: under 3.5, kurs: 1.45

Waalwijk będzie w nowym sezonie walczył o najwyższe miejsce, może nawet o bezpośredni awans. W pierwszym meczu u siebie będzie podejmował drużynę Telstar. Wszystko na to wskazuje, że gospodarze powinni sobie poradzić i wygrać ten pierwszy mecz. Typuję, że drużyny nie strzelą więcej niż trzy bramki.

Białoruś – I Liga, godz. 18:30, Soligorsk – BATE, typ: under 1.5 HT, kurs: 1.40

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, w którym Soligorsk będzie podejmował lidera I-szej ligi BATE Borysów. Goście fatalnie zaprezentowali się w kwalifikacjach Ligi Mistrzów odpadając z irlandzkim Dundalk. Mimo, że wygrali u siebie 1:0, to przegrali wysoko w rewanżu aż 0:3. Soligorsk jest w stanie przeciwstawić się BATE i nawet wygrać ten mecz. Stawiam na to, że w pierwszej połowie nie będzie więcej niż jedna bramka.

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Ruch – Wisła Płock, typ: over 8.5 Rz.R, kurs: 1.40

Ruch po zwycięstwie na inauguracje nowego sezonu z Górnikiem Łęczna 2:1, później przestał punktować i na pewno w tym meczu z beniaminkiem Wisłą Płock będzie chciał się przełamać. Nie będzie to łatwe, ponieważ Wisła gra dobrze jak na beniaminka i może sprawić w tym meczu niespodziankę. Stawiam na to, że w tym meczu będzie więcej niż osiem rzutów rożnych.