Typy na dziś: Overy na poniedziałek 27.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na poniedziałek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Egipt, godz. 22:00, Enppi – Petrojet, typ: under 2.5, kurs: 1.52
Przedostatnia kolejka ligi egipskiej, w której zwykle nie pada wiele bramek. Spotkanie drużyn ze środka tabeli. Petrojet jest na 10. miejscu, a Enppi tuż za nim ze stratą dwóch punktów. W ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padło zaledwie 6 bramek i ani razu więcej niż dwie w jednym meczu. Dziś również nie padanie tu wysoki wynik.

Piłka nożna – Egipt, godz. 22:00, Haras El Hodood – Misr Elmaqasah, typ: over 1.5, kurs: 1.44
Kolejne spotkanie z tej ligi, tym razem jednak liczymy, że piłkarze nie poprzestaną na jednej bramce. Gospodarze są już zdegradowani natomiast goście zakończą sezon w środku tabeli. Haras stracił najwięcej bramek w lidze, natomiast Misr jest nieprzeciętnie skuteczny jak na standardy tej ligi. I jednym i drugim nie idzie ostatnio najlepiej jednak liczymy, ze padną w tym meczu przynajmniej dwie bramki.

Piłka nożna – ME, godz. 21:00, Anglia – Islandia, typ: over 1.5, kurs: 1.44
Trener Anglików wystawił przeciwko Słowacji zmienników co zakończyło się bezbramkowym remisem i drugim miejscem w tabeli przez co wylądowali w trudniejszej połówce drabinki. Islandia w każdym ze spotkań strzelała i traciła bramki, Anglicy w dwóch pierwszych podobnie. Dzisiaj spodziewamy się ciekawego spotkania, w którym padną przynajmniej dwa gole.

Tenis – Wimbledon, godz. 13:00, M.Cilic – B.Baker, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.40
Cilic, który jest zawodnikiem ze ścisłej czołówki jest murowanym faworytem do wygrania tego meczu. Baker rozegrał przez ostatnie 2 miesiące zaledwie 4 mecze i wszystkie przegrał. W swoim ostatnim występie na Wimbledonie spisał się całkiem nieźle, ale miało to miejsce aż 4 lata temu. Dziś nie dajemy mu większych szans i naszym zdaniem ten mecz zakończy się po trzech setach.

Tenis – Wimbledon, godz. 17:30, S.Girlado – G.Muller, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.57
Girlado jest w kiepskiej formie i z ostatnich 6 spotkań zdołał wygrać tylko jedno. Muller w ostatnich turniejach na trawie prezentował się bardzo solidnie, w każdym zachodząc wysoko. Giraldo to zawodnik, który najlepiej czuje się na ceglanych kortach, a za grą na trawie nie przepada. Ostatnio na tej nawierzchni grał rok temu. Nie powinien stanowić dla Mullera większego problemu i mecz raczej będzie bez historii i zakończy się już w trzech setach.