Typy na dziś: Overy na poniedziałek 28.03.

Zapraszamy do naszych overów na poniedziałek. Tu prezentujemy propozycje z sekcji over/under/bts/. Powodzenia!

Hokej – Rosja, godz. 18:30, St. Petersburg – CSKA Moskwa, typ: under 5.5, kurs 1.40
Dla gospodarzy może to być ostatni mecz w półfinale fazy play off. Po trzech spotkaniach St. Petersburg przegrywa z CSKA Moskwa 0:3. Goście z Moskwy wygrali pierwszy mecz u siebie 3:0, ale już kolejny był bardzo wyrównany i dopiero w końcówce CSKA przechyliła szalę na swoją stronę wygrywając 3:2. W ostatnim meczu wyjazdowym padł remis 0:0 i dopiero w dogrywce goście doprowadzili do zwycięstwa. W meczach półfinałowych, w fazie play off, między tymi drużynami pada mało goli, dlatego też stawiamy, że w meczu nie wpadnie więcej niż pięć bramek.

Anglia – League One, godz. 20:45, Millwall – Burton, typ: under 2.5, kurs: 1.45
Będzie to bardzo ciekawe spotkanie, ponieważ gospodarze spotkają się z drużyną Burton, która zajmuje pierwsze miejsce. Gospodarze również mają aspiracje na awans, ale jak na razie zajmują piąte miejsce. Do drugiego miejsca, dającego bezpośredni awans, Millwall traci dziewięć punktów i raczej skupi się na tym, aby utrzymać pozycję dającą szanse gry w barażach. Goście w meczach wyjazdowych, z drużynami z czołówki tabeli, tracą mało bramek i podobnie gospodarze – na własnym boisku strzelają mało goli z zespołami wyżej od nich notowanymi. Dlatego też w tym meczu drużyny nie powinny strzelić więcej niż dwie bramki.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:00, Ukraina – Walia, typ: under 2.5, kurs: 1.50
Kolejny mecz kontrolny finalistów tegorocznych ME. Ukraina na początek nowego sezonu skromnie pokonała reprezentacje Cypru 1:0 po bramce Stepanienki. Gospodarze borykają się z problemami związanymi z kilkoma kontuzjami, ale zmiennicy również powinni pokazać się z dobrej strony. Walia w pierwszym tegorocznym meczu towarzyskim, zremisowała u siebie z Irlandią Północną 1:1. Mimo, że gospodarze są faworytami tego spotkania, to jednak jest to mecz towarzyski i możliwy jest również wynik remisowy. Ostatnio gospodarze nie strzelają za wiele bramek, dlatego stawiamy, że nie nie wpadną w tym meczu więcej niż dwa gole.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:45, Irlandia Północna – Słowenia, typ: under 2.5, kurs: 1.40
Gospodarze, w pierwszym tegorocznym sparingu, zremisowali w spotkaniu wyjazdowym z Walią 1:1. Goście również grali mecz towarzyski i w meczu z Macedonią wygrali 1:0 po bramce Bezjaka. Będzie to bardzo wyrównany mecz i na pewno nie możemy spodziewać się wielu bramek. W ostatnich czterech meczach między tymi drużynami wpadły tylko cztery bramki, dlatego też typujemy, że w tym meczu drużyny nie strzelą więcej niż dwa gole.

Koszykówka – Turcja, godz. 17:30, Anadolu Efes – Istanbul BB, typ: over (159.5), kurs:1.40
Gospodarze są liderem tureckiej super ligi, natomiast goście zajmują w tabeli przedostatnie miejsce. Dla Anadolu Efes ten mecz będzie zwykłą formalnością, albowiem goście nie mają żadnych szans na uzyskanie dobrego wyniku. Gospodarze po wielu wygranych meczach z rzędu, niespodziewanie zremisowali z Turk Telekom – ostatnią drużyną w tabeli i zwyciężyli dopiero w dogrywce. Gospodarze są najskuteczniejszą drużyną w całej lidze, dlatego też stawiamy, że w meczu wpadnie powyżej 159 punktów.