Typy na dziś: Overy na sobotę 06.05

Typy Over/Under

Polska, godz. 20:30, Wisła – Lechia, typ: BTS, kurs: 1.75
Wisła gra ofensywnie, ale i traci też dużo goli. To podobnie jak Lechia. Czekamy na otwarty mecz, pełen wielu sytuacji podbramkowych. Stawiamy,że piłkarze obu ekip wpiszą się na listę strzelców.

Włochy, godz. 18:00, Napoli – Cagliari, typ: over 2.5, kurs: 1.40
Napoli gra bardzo ofensywnie, zwłaszcza na własnym stadionie. Gospodarze dysponują sporą siłą rażenia i z outsiderem Cagliari powinni spokojnie sobie poradzić, aplikując im parę bramek.

Hiszpania, godz. 18:30, Barcelona – Villarreal, typ: BTS, kurs: 1.65
Goście tracą w tym sezonie bardzo mało bramek i cieszą się dobrą ofensywą. Barcelona z pewnością na Camp Nou coś strzeli, ale Villarreal jest niezwykle groźny i również powinien wpisać się na listę strzelców.

Włochy, godz. 20:45, Juventus – Torino, typ: under 2.5, kurs: 1.60
To, że Juventus jest faworytem tego meczu wiedzą wszyscy fani futbolu. Ale stawiamy mimo wszystko na wyrównany mecz. Pogromu się nie spodziewamy. Dwie bramki tutaj to maksimum, biorąc pod uwagę styl gry obu zespołów i to, że jest to mecz derbowy.

Niemcy, godz. 15:00, Bayern – Darmstadt, typ: over 2.5, kurs: 1.30
Czeka nas tutaj prawdziwa egzekucja. Bayern u siebie grający z ligowym outsiderem. Lewandowski z pewnością dzisiaj zaprezentuje cieszynkę z okazji narodzin córki. Trzy gole to minimum.