Typy na dziś: Overy na sobotę 17.06.

Typy Over/Under
Typy Over/Under

Sobotnie Overy to trzy mecze z Ligi Światowej i dwa spotkania z Euro do lat 21. Trochę ryzykowne, ale przecież kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana…;)

Hiszpania U21 – Macedonia U21, typ: powyżej 2,5, kurs: 1.61
Nie chce nam się wierzyć w skromne 1:0. Oczekujemy bramek i w tym spotkaniu padnie ich więcej niż dwie. Tego jesteśmy pewni.

Portugalia U21 – Serbia U21, typ: powyżej 2,5, kurs: 1.91
Potencjał ofensywny obu ekip, wręcz zachęca do podjęcia ryzyka i wytypowania tu więcej niż dwóch goli. Kurs świetny, a prawdopodobieństwo bardzo duże.

USA – Rosja, typ: powyżej 3,5 seta, kurs: 1.43
Zapowiada się zacięte spotkanie, w którym faworytem są Amerykanie. My jednak wierzymy, że Rosjanie tanio skóry nie sprzedadzą i ugrają choćby seta.

Polska – Iran, typ: powyżej 3,5 seta, kurs: 1.51
Forma Polaków to wielka niewiadoma. Ich ostatni mecz z Rosją wyglądał tak, że chcieliśmy przełączyć na Panoramę… Wierzymy jednak, że dziś wygrają, ale na bank stracą seta, bo tak nierówno grającej ekipy jak biało-czerwoni, nie ma w całej Lidze Światowej.

Bułgaria – Serbia, typ: powyżej 3,5 seta, kurs: 1.41
Widowisko na poziomie nie może skończyć się po trzech setach, a tu zapowiada się prawdziwa batalia. Bułgaria naprawdę świetnie się prezentuje, ale ufamy, że Serbowie przynajmniej jednego seta ugrają.

Kursy bierzemy z Unibetu. Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!