Typy na dziś: Overy na sobotę 28.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na sobotę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – French Open, godz. 15:30, B.Coric – R.Bautista-Agut, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.57
Bautista-Agut jest w Paryżu w znakomitej formie i bez trudu pokonał pierwsze dwie przeszkody. Coric również nie miał większych problemów aby zameldować się na tym poziomie turnieju. Obaj tenisiści lubią grać na ziemnych kortach i zapowiada się ciekawe spotkanie. Faworytem jest Hiszpan ale Chorwat jest w stanie urwać seta bo o powtórce z początku roku kiedy to w Indiach pokonał Bautistę raczej nie ma mowy.

Tenis – French Open, godz. 14:00, E.Gulbis – J.-W.Tsonga , typ: over 3.5 seta, kurs: 1.50
Tsongę musiało sporo sił kosztować pięciosetowe spotkanie z Baghdatisem, tym bardziej, że Cypryjczyk chyba co trzecią akcję próbował zakończyć skrótem i ambitny Francuz musiał sporo biegać pod siatkę. Gulbis z kolei nadspodziewanie gładko doszedł do tej fazy turnieju w trzech setach eliminując Seppiego i Sousę. Gulbis chyba ma patent na Tsongę bo wygrał z nim dwa ostatnie mecze. Dziś stawiamy na wyrównany mecz, w którym obaj wygrają przynajmniej po jednym secie.

Tenis – French Open, godz. 14:30, D.Goffin – N.Almagro , typ: over 3.5 seta, kurs: 1.55
Obaj tenisiści bardzo dobrze wyglądają na tym turnieju. Goffin przejechał się kolejno po Barrere i Berlocq. Almagro wyeliminował będącego w dobrej formie w tym sezonie Kohlschreibera i łatwo pokonał Vesely’ego. Do tej pory grali ze sobą trzykrotnie i trzy razy górą był Hiszpan. Dziś faworytem jest raczej Belg, a nasz typ na to spotkanie to przynajmniej 4 sety.

Piłka nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Real Madryt – Atletico Madryt, typ: under 2.5 kurs: 1.50
Kolejne finałowe derby Madrytu. Tradycyjnie papierowym faworytem są gracze Królewskich. Jednak podopieczni Simeone mają, szczególnie w lidze, patent na lokalnego rywala. Potrafią znakomicie zneutralizować mocne strony Realu i dzięki temu w ostatnich 5 spotkaniach stracili przeciwko nim zaledwie 2 gole. Naszym zdaniem będzie to, szczególnie na początku, wyrachowana gra z obu stron i raczej nie zobaczymy w tym finale wielu bramek.

Piłka nożna – Finlandia, godz. 15:00, Rovaniemi – SJK, typ: under 2.5, kurs: 1.50
Starcie drużyn ze środka tabeli i ostatnio to goście są w nieznacznie lepszej formie. Udało im się wygrać dwa z trzech ostatnich spotkań, natomiast gospodarze od 4 gier są bez porażki, Bardzo mizernie wyglądają za to ofensywne statystyki obu zespołów. Rovaniemi strzeliło zaledwie 10 bramek, z czego u siebie tylko trzy. SJK w tej kwestii wygląda jeszcze gorzej. Tylko 5 razy trafili do siatki rywala, a na wyjazdach zdarzyło im się to raz. Zdziwimy się jeśli padną tu więcej niż dwa gole.