Typy na dziś: Overy na środę 11.05.

Zapraszamy na środowe typy z sekcji Over/Under/BTS i życzymy powodzenia.

Polska – I Liga, godz. 19:00, Kluczbork – Rozwój Katowice, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn, które do końca rozgrywek będą walczyły o utrzymanie. Gospodarze jak i goście, jak na razie, zajmują miejsca zagrożone spadkiem i mają po 32 punkty. Tracą do miejsca barażowego zajmowanego przez Olimpię Grudziądz tylko jeden punkt. Na pewno każda z tych drużyn będzie chciała wygrać mecz, ale by to uczynić będą musiały strzelać bramki. Dlatego typujemy, że już w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Dania – II Liga, godz. 18:30, Silkeborg – Skive, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Gospodarze mają szanse awansować do pierwszej ligi. Obecnie zajmują trzecie miejsce za Lyngby i Horsens. Do drugiej drużyny Horsens tracą sześć punktów, natomiast nad czwartym Vejle mają cztery punkty przewagi. Na pewno w tym meczu gospodarze są faworytami do zwycięstwa i raczej tak się stanie, albowiem goście są typowym średniakiem i zajmują dopiero dziesiąte miejsce. My typujemy, że już w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Szwajcaria, godz. 19:45, Luzern – Grasshoppers, typ: BTS, kurs: 1.45
Luzern ma jeszcze szanse zająć miejsce premiowane grą w europejskich pucharach, ale żeby tak się stało to musi zająć czwarte miejsce, które obecnie zajmuje Sion. Do drużyny Sion, gospodarze tracą trzy punkty, a drużynę tą czeka bardzo ciężki wyjazd z broniącym się przed spadkiem Vaduz. Goście zajmują trzecie miejsce i raczej to miejsce utrzymają. Stawiamy, że obie drużyny strzelą w tym meczu przynajmniej po jednym golu.

Czechy – I Liga, godz. 18:15, Vys. Jihlava – Ostrava, typ: 1 over 0.5 HT, typ: 1.50
Gospodarze na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zajmują trzynaste miejsce i mają cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Jeżeli ten mecz wygrają, praktycznie zapewnią sobie utrzymanie. Nie będzie to takie trudne, albowiem spotkają się z drużyną Ostravy, która zajmuje ostatnie miejsce i spadła już do drugiej ligi. Jihlava ostatnio nie rozpieszcza swoich kibiców, ponieważ od czterech spotkań nie potrafi zainkasować trzech punktów. Dwa mecze zremisowała i dwa przegrała. W tym meczu, bardzo ważnym dla nich, są faworytami i wygrają. Typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Ukraina – Puchar, godz. Shakhtar Donieck – Oleksandriya, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Będzie to rewanż półfinału pucharu Ukrainy. W pierwszym meczu padł rezultat remisowy 1:1 i na pewno w tym meczu rewanżowym zdecydowanym faworytem będzie drużyna z Doniecka. Na zwycięzce tego dwumeczu będzie czekał przeciwnik z pary Zorya – Dnipro. My stawiamy, że w tym spotkaniu drużyny strzelą więcej niż dwie bramki.