Typy na dziś: Overy na środę 13.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na środę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – LM, godz. 19:15, Zalgiris – FC Astana, typ: over 1.5, kurs: 1.50
Obie ekipy w ostatnim swoim ligowym meczu pokazały sporą skuteczność i zdobyły po 5 bramek. Astana udanie pokazała się w poprzednim sezonie w Lidze Mistrzów i zapewne myślą o powtórce. Na początek muszą przejść Zalgiris, a pomóc w tym na pewno pomoże bramka zdobyta na wyjeździe. Zalgiris będzie chciał jechać na rewanż z zaliczką i powinien zdobyć dziś bramkę. Dwie bramki w tym meczu patrząc na formę strzelecką tych drużyn powinny paść bez problemu.

Piłka nożna – LM, godz. 20:45, Dundalk – Hafnarfjordur, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Obie drużyny w swoich ligach kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, a w ich meczach pada sporo bramek. Poza tym, że sporo strzelają potrafią również stracić kilka bramek. Dundalk w ostatniej kolejce stracił aż 3 bramki, a ich dzisiejszy rywal dwie. Naszym zdaniem będzie to ciekawe spotkanie, w którym pierwsza bramka padnie już przed przerwą.

Piłka nożna – LM, godz. 19:30, Ludogorets – Mladost, typ: under 3.5, kurs: 1.44
Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest drużyna z Bułgarii. Mistrz Czarnogóry będzie chciał jednak powalczyć i zapewne skupi się na obronie, aby nie stracić szans już w pierwszym spotkaniu. Ludogorets będzie chciał zapewnić sobie porządną zaliczkę jednak o cztery gole w tym meczu będzie ciężko.

Piłka nożna – Kolumbia, godz. 22:15, Jaguares de Cordoba – Once Caldas, typ: over 1.5, kurs: 1.40
Obie drużyny nie należą do czołówki ligi i pierwszą rundę zakończyły w środku stawki. Wprawdzie drużyny te nie strzelają sporo bramek, jednak ostatnio ich mecze obfitują w gole. Dodatkowo wszystkie bezpośrednie spotkania pomiędzy nimi zakończyły się wysokimi wynikami, dlatego można liczyć na dwa trafienia w tym meczu.

Siatkówka – Liga Światowa, godz. 17:30, Bazylia – Włochy, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.52
Brazylijska reprezentacja ma najwięcej zwycięstw na koncie w tych rozgrywkach. Druga na tej liście jest kadra ich dzisiejszego rywala – Włoch. Ostatnio inni wygrywali te rozgrywki ale nie należy tych ekip lekceważyć, tym bardziej, że Brazylia była najlepsza w poprzedniej fazie rozgrywek. Mieli jednak słabsze momenty: np. Belgia urwała im aż dwa sety. Brazylia jest faworytem tego meczu ale Włosi nie stoją na straconej pozycji, a na pewno są w stanie urwać seta.