Typy na dziś: Overy na środę 27.04.

Cześć maniaki obstawiania. Mamy dla Was Overy, czyli typy z sekcji Over/Under/BTS na środę. Grajcie z nami i wygrywajcie. Powodzenia!

Francja, godz. 18:30, Lille – SCO Angers, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.45
Lille zajmuje szóste miejsce i wyprzedza Angers o trzy punkty. Gospodarze wygrali pięć meczów z rzędu i na pewno są faworytami tego spotkania. Goście w ostatnim meczu, po bardzo dobrej grze, wygrali na wyjeździe w Bordeaux 3:1. Mecz na pewno będzie interesujący, ponieważ obie drużyny grają ofensywnie. My stawiamy, że w pierwszej połowie drużyny strzelą przynajmniej jedną bramkę.

Szwecja, godz. 18:30, Jonkopings – Falkenbergs, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.70
Gospodarze po pięciu kolejkach zgromadzili dziesięć punktów i zajmują drugie miejsce. Goście przeciwnie – zgromadzili tylko trzy punkty i są na ostatnim miejscu. Co do gospodarzy jeszcze nie ma przekonania, że potrafią wygrywać mecz za meczem, dlatego w tym spotkaniu nie są do końca murowanym faworytem. My natomiast uważamy, że gospodarze wygrają ten mecz i już w pierwszej połowie strzelą gola.

RPA, godz. 19:30, Orlando – Polokwane, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Orlando zajmuje w tabeli szóste miejsce i ostatnio jest drużyną bezkompromisową. W pięciu ostatnich spotkaniach wygrali cztery i jeden mecz przegrali. Goście zajmują trzynastą pozycję i po czterech spotkaniach bez zwycięstwa w ostatnim meczu wygrali z Chippa 1:0. Wszystko na to wskazuje, że gospodarze wygrają kolejny mecz, a my stawiamy, że w pierwszej połowie drużyny strzelą przynajmniej jednego gola.

Liga Mistrzów, godz. 20:45, Atletico Madryt – Bayern Monachium, typ: under 2.5, kurs: 1.50
O tym, że z Atletico ciężko wygrać na wyjeździe przekonała się niejedna drużyna, w tym Barcelona. Nie tylko ciężko jest o wygraną w Madrycie. Drużyny przyjezdne mają spore problemy ze zdobyciem chociażby jednego gola. Gospodarze grają znakomicie w defensywie i tracą u siebie bardzo mało goli. Nawet tak grająca ofensywnie drużyna jaką jest Bayern, również będzie miała problemy z pokonaniem bramkarza Atletico. Typujemy, że obie drużyny nie strzelą w tym meczu więcej niż dwa gole.

Koszykówka – Eurocup, godz. 19:00, Galatasaray – Strasbourg, typ: over ( 141.5 ), kurs: 1.40
W pierwszym meczu finałowym Galatasaray przegrał ze Strasbourgiem 62:66. Na pewno w meczu rewanżowym gospodarze będą chcieli odrobić straty i to z nawiązką. U siebie drużyna turecka raczej nie oddaje punktów i jest w tym meczu faworytem. Typujemy, że w tym spotkaniu wpadnie więcej punktów niż w poprzednim meczu, a konkretnie powyżej 141 punktów.