Typy na dziś: Overy na wtorek 05.04.

Zapraszamy do naszych overów na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/. Powodzenia!

Anglia – Championship, godz. 20:45, Middlesbrough – Huddersfield, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Gospodarze twardo walczą o bezpośredni awans. Jak na razie zajmują drugie miejsce ze stratą trzech punktów do pierwszego Burnley. Jeżeli wygrają to spotkanie, to być może, zrównają się punktami z liderem, albowiem Burnley ma przed sobą trudne spotkanie z Cardiff. Drużyna gospodarzy wygrała dwa ostatnie mecze z rzędu i wszystko na to wskazuje, że ten mecz będzie również zwycięski. Goście nie są jeszcze pewni utrzymania i potrzebują punktów. Zajmują osiemnaste miejsce z przewagą ośmiu punktów nad strefą spadkową. Obie drużyny nie mają nic do stracenia, dlatego już w pierwszej połowie mogą strzelić gola.

Liga Mistrzów, godz. 20:45, Barcelona – Atl. Madryt, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.60
Barcelona, po przegranej u siebie z Realem Madryt, będzie chciała wypaść jak najlepiej przed własną publicznością. Gospodarze wygrali w pucharach dziesięć meczów z rzędu i prawdopodobnie przedłużą wspaniałą passę. Goście szczycą się bardzo dobrą defensywą, tracą mało bramek i nie przegrali na wyjeździe w tej edycji Ligi Mistrzów. Barcelona na pewno przystąpi do huraganowych ataków, dlatego też stawiamy, że gospodarze strzelą w pierwszej połowie przynajmniej jedną bramkę.

Anglia – Championship, godz. 20:45, Ipswich – Charlton, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Gospodarze muszą wygrywać, aby jeszcze zachować szanse na walkę w barażach. Po ostatnich dwóch meczach, w których zdobyli jedynie punkt, będą chcieli za wszelką cenę zwyciężyć. Jest to realne, albowiem Charlton zajmuje przedostatnie miejsce i do końca będzie walczyć o utrzymanie. Stawiamy, że już w pierwszej połowie wpadnie bramka.

Anglia – Championship, godz. 21:00, Reading – Nottingham, typ: under 2.5, kurs: 1.55
Gospodarze jak i goście raczej nie mają szans na baraże, ale muszą punktować, aby nagle nie znaleźć się w strefie spadkowej. Reading ma 48 punktów i wyprzedza Nottingham o dwa punkty. Zwycięstwo da gospodarzom praktycznie pewne utrzymanie, ponieważ mają oni jedenaście punktów przewagi nad strefą spadkową. Dla gości remis będzie dobrym rezultatem i na pewno przystąpią do tego meczu ustawieni defensywnie. W meczu nie powinno wpaść wiele goli, dlatego też stawiamy, że obie drużyny nie strzelą więcej niż dwie bramki.

Liga Mistrzów, godz. 20:45, Bayern – Benfica, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40
Dla Bayernu mecze z Benficą to czysta przyjemność. Gospodarze trzykrotnie grali z drużyną z Lizbony i za każdym razem wygrywali. Mimo, że goście są solidną drużyną, to jednak w dwumeczu z Bayernem raczej nie mają żadnych szans. Wszystko na to wskazuje, że Bayern już w pierwszej połowie przystąpi do ataku i strzeli przynajmniej jednego gola.