Typy na dziś: Overy na wtorek 07.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – Stuttgart, godz. 16:00, P.Kochlshreiber – P.Herbert, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.44
Kochlshreiber w kwietniu błyszczał formą i wydawało się, że może namieszać we French Open jednak jego dobra forma przyszła zbyt wcześnie. Dziś będzie chciał się odbudować przed własną publicznością, a na start turnieju dostaje niezłego tenisistę ale raczej w deblu, gdzie jest sklasyfikowany obecnie jako trzeci gracz świata. W tym meczu Herbert nie powinien stanowić większej przeszkody dla Niemca i mecz nie będzie trwał dłużej niż dwa sety.

Koszykówka – Hiszpania, godz. 21:00, Valencia – Real Madryt, typ: under 175.5, kurs: 1.42
Trzeci mecz półfinałów. Po pierwszych dwóch meczach 2-0 prowadzi drużyna z Madrytu. Oba pierwsze spotkania opierały się głównie na defensywie. W pierwszym spotkaniu Real pozwolił rywalom rzucić zaledwie 57 punktów. W drugim spotkaniu dopiero w drugiej połowie nieco poluzował szyki w obronie i stad wyższy wynik. Ten mecz również rozpocznie się spokojnie i o ile któraś z drużyn nie odskoczy na większą liczbę punktów końcowy wynik nie powinien być wysoki.

Piłka nożna – towarzyskie, godz. 20:45, Hiszpania – Gruzja, typ: over 2.5, kurs: 1.40
Hiszpanie w ostatnich sparingach grają niezwykle skutecznie i w dwóch poprzednich spotkaniach strzelili aż 9 bramek. Idealnie do nich pasuje drużyna Gruzji, która w obu niedawnych sparingach straciła bramek 9. Żadna z drużyn w wymienionych spotkaniach nie zachowała czystego konta więc spokojnie można w dzisiejszym spotkaniu liczyć na grad bramek. O trzy gole możemy być raczej spokojni.

Piłka nożna – towarzyskie, godz. 12:30, Japonia – Bośnia i Hercegowina, typ: over 2.5, kurs: 1.65
Finałowe spotkanie towarzyskiego turnieju rozgrywanego w Japonii. Dotychczasowe mecze tego turnieju obfitowały w gole: Japonia pokonała Bułgarię aż 7:2 natomiast Bośnia po dogrywce Danię 3:2. W dzisiejszym spotkaniu nie mamy powodów aby spodziewać się specjalnie wyrachowanej gry i oczekujemy ponownie sporej skuteczności zawodników. Trzy gole są bardzo prawdopodobne.

Tenis – Stuttgart, godz. 12:00, J.Del Potro – G.Dimitrov, typ: 1. set – over 9.5 gema, kurs: 1.50
Zapowiada się bardzo wyrównany pojedynek. Obaj tenisiści dysponują dobrym serwisem i ciężko będzie o przełamanie. Chyba, że pojawią się problemy z koncentracją bowiem obaj nie grają ostatnio tego co potrafią. Niemniej jednak wydaje się, że szczególnie pierwszy set powinien być grany na noże i spokojnie możemy liczyć na przynajmniej 10 gemów.