Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 07.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Koszykówka – Włochy, godz. 20:45, Reggiana – Milano, typ: 2, kurs: 1.95
Trzecie spotkanie finałowe o mistrzostwo Italii. Drużyna z Mediolanu prowadzi w serii 2-0 i jest bardzo bliska mistrzostwa. W obu spotkaniach wyraźnie wygrywali, a drugi mecz to wręcz deklasacja rywala. Na obcym terenie nie będzie już tak łatwo ale widać, że Reggiana jest w słabszej formie i może być im ciężko nawiązać dziś walkę.

Tenis – Stuttgart, godz. 14:00, J.Del Potro – G.Dimitrov, typ: 1, kurs: 2.00
Del Potro odpuścił French Open aby przygotować się do trawiastej części tenisowego sezonu. Powrócił na kort po kontuzji i ma nadzieję odegrać rolę w Wimbledonie być może taką jak w ostatnim swoim występie kiedy dotarł do półfinału Wimbledonu. Że grać nie zapomniał pokazał już w kilku tegorocznych meczach. Na dalekiego od optymalnej formy wygląda Dimitrov, a dotychczasowe swe pojedynki z Del Potro przegrał. Warto postawić na kolejny triumf Argentyńczyka.

Tenis – Stuttgart, godz. 17:30, J-L.Struff – M.Baghdatis , typ: 1(+3.5 gema), kurs: 2.10
Jan-Lennard Struff podchodzi do tego spotkania z pozycji underdoga. Ostatnio jest w niezłej formie. Wprawdzie na poziomie challengerów ale pewnie pokonywał solidnych rywali. Na pewno doda mu to pewności siebie. Dodatkową motywacją powinna być gra przed własną publicznością. Baghdatis potrafi grać wspaniale ale potrafi również przejść obok meczu. Liczymy dziś na to gorsze oblicze Cypryjczyka i stawiamy, że Struff nawiąże z nim walkę.

Tenis – Stuttgart, godz. 12:30, L.Pouille – J.Millman, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.25
Pouille nieźle prezentował się w turniejach przed French Open i chyba liczono, że przed własną publicznością pokaże się trochę lepiej. Niemniej jednak niezła forma raczej nie uleciała. Millman to solidny zawodnik lubiący szybkie nawierzchnie. Rok temu nieźle pokazał się na Wimbledonie. Dziś zapowiada się na wyrównane spotkanie być może zakończone w trzech setach.

Tenis – Nottingham, godz. 15:00, M.Puig – K.Zhang , typ: DW 2:0, kurs: 2.00
Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Puig, która gra w tym sezonie bardzo dobrze i poniżej swojego poziomu nie schodzi. Dziś jej rywalką będzie zawodniczka, która do turnieju przebijała się przez eliminacje. Puig jeszcze nie grała w tym sezonie na trawie ale lubi szybkie nawierzchnie i powinna wygrać ten mecz w dwóch setach.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.