Typy na dzis: Overy na wtorek 10.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Anglia, godz. 20:45, West Ham – Manchester United, typ: Over 0.5 HT, kurs: 1.40
West Ham ostatnią, wysoką i niespodziewaną, porażka u siebie ze Swansea mocno pokrzyżował sobie szanse na wysokie miejsce na koniec sezonu. Mieli realne szanse na TOP4, a tymczasem muszą się martwić czy nie spadną na 8. miejsce. United będzie chciało wykorzystać strate punktów City i przeskoczyć w tabeli lokalnego rywala. W poprzednich spotkaniach tych drużyn sporo się działo i dziś, chociaż stawka wysoka, typujemy bramkę już przed przerwą.

Piłka nożna – Rosja, godz. 19:00, Baltica – Tomsk, typ: Over 1.5, kurs: 1.42
Koniec sezonu ale w tym meczu obie ekipy maja o co grać. Gospodarze walczą o utrzymanie i mają zaledwie 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. Goście z kolei liczą na awans do najwyższej ligi. Druga liga rosyjska jest mocno underowa, ale akurat mecze tych drużyn z innymi przeciwnikami jak i ze sobą obfitują w bramki. Dlatego typujemy przynajmniej dwa trafienia w tym spotkaniu.

Piłka nożna – Szwajcaria, godz. 19:45, Basel – Thun, typ: Over 2.5, kurs: 1.55
Basel pewnym krokiem zmierza w stronę mistrzostwa i raczej nikt ani nic mu tego nie odbierze. W lidze dominują i strzelają blisko 3 bramki na mecz. Goście są solidnym średniakiem, ale ostatnie wizyty w Bazylei kończyły się wyjazdem z bagażem 3 goli. Dlatego liczymy w tym spotkaniu na przynajmniej 3 bramki, niekoniecznie wszystkie w wykonaniu gospodarzy.

Piłka nożna – Bułgaria, godz. 19:30, Levski Sofia – Lokomotiv Plovdiv, typ: Over 1.5, kurs: 1.44
Spotkanie wicelidera z piątą drużyną w tabeli. Goście imponują solidną defensywą bowiem w 28 kolejkach stracili zaledwie 12 bramek. Goście z kolei ostatnio błyszczą formą i w 5 kolejkach odnieśli 4 zwycięstwa. Są bardzo skuteczni i chociaż gospodarze są zdecydowanym faworytem, to goście mogą się odgryźć, dzięki czemu zobaczymy przynajmniej dwa gole.

Tenis – Rzym, godz. 21:00, Y. Wickmayer – T. Bacsinszky, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.40
Pierwsza runda turnieju w Rzymie. Bacsinszky jest w tym sezonie w bardzo dobrej formie. Wygrała turniej w Rabacie, świetnie zaprezentowała się w Miami. Wickmayer gra w tym sezonie w kratkę, a ceglana nawierzchnia nigdy nie była jej ulubioną. Ostatnie 3 pojedynki pomiędzy tymi zawodniczkami wygrała Bacsinszky i coś nam się wydaje, że dziś mecz rozstrzygnie się już w dwóch setach.