Typy na dziś: Overy na wtorek 13.09.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, PSG – Arsenal, typ: 2 over 0.5, kurs: 1.40

Paryżanie w ostatniej kolejce ligowej zawiedli swoich kibiców remisując u siebie z St. Etienne 1:1. W meczu Ligi Mistrzów z Arsenalem na pewno będzie lepiej, ale i przeciwnik będzie o klasę lepszy. Moim zdaniem Arsenal powinien strzelić chociażby jedną bramkę. Typuję, że goście strzelą gola.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Manchester City – Borussia M Gladbach, typ: over 2.5, kurs: 1.40

City pokazało w ostatnim meczu derbowym, że jest w bardzo dobrej formie i w spotkaniu z Borussią M’Gladbach powinno sobie poradzić. Gospodarze na pewno nie powinni zlekceważyć gości, ponieważ może to się dla nich źle skończyć. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, z dużą ilością bramek, dlatego stawiam na to, że drużyny strzelą w tym meczu więcej niż dwie bramki.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Barcelona – Celtic, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.40

Barcelona w ostatnim meczu ligowym przegrała u siebie z beniaminkiem Alaves 1:2 i na pewno w tym meczu będzie chciała się zrehabilitować. Z takim potencjałem nie będzie to trudne pod warunkiem, że gospodarze nie zlekceważą przeciwnika. Stawiam na to, że Barcelona strzeli bramki w obu połowach.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Bayern – Rostow, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.45

Bayern wydaje się, że jest w wysokiej formie, chociaż w ostatnim meczu męczył się w spotkaniu wyjazdowym z Schalke. Mecze między tymi drużynami zawsze są zacięte i wyrównane, zwłaszcza jeżeli rozgrywane są na stadionie Schalke. Mimo wszystko, Bayern poradził sobie z tym przeciwnikiem i wygrał ten mecz 2:0. W spotkaniu z Rostowem, Bayern będzie zdecydowanym faworytem i powinien wysoko pokonać gości. Stawiam na to, że gospodarze strzelą bramki w obu połowach.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, FC Basel – Ludogorets, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Moim zdaniem obie drużyny będą walczyły o trzecie miejsce w grupie i na pewno mecze z ich udziałem będą bardzo zacięte i wyrównane. U siebie obie drużyny będą faworytami, dlatego w Basel to gospodarze będą przeważać i powinni wygrać ten mecz. Bramki na pewno wpadną, dlatego stawiam na to, że w pierwszej połowie padnie gol.