Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 13.09.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, FC Basel – Ludogorets, typ: 1 HT, kurs: 2.15

Będzie to pojedynek drużyn, które moim zdaniem powalczą o trzecie miejsce w grupie. Gospodarze są faworytami tego meczu i powinni go wygrać. Gorzej będzie w meczu wyjazdowym, ponieważ Ludogorets to solidna drużyna i łatwo skóry nie sprzeda. Jednak, jeżeli chodzi o ten mecz, to gospodarze na pewno zagrają ofensywnie i strzelą kilka bramek. Typuję, że Basel będzie prowadzić do przerwy.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Manchester City – Borussia M Gladbach, typ: 1 score 1&2 HT, kurs: 1.90

Gospodarze w ostatnim meczu wyjazdowym z Manchesterem United pokazali bardzo efektywny futbol przeważając przez większą część meczu. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, ponieważ Borussia to bardzo dobra drużyna, chociaż dużo gorzej gra w meczach wyjazdowych. Jeżeli City zagra tak jak w meczu derbowym, to wygra to spotkanie. Ja typuję, że gospodarze strzelą bramki w obu połowach.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Barcelona – Celtic, typ: 1 (-1.5) HT, kurs: 1.90

Nikt się nie spodziewał tego, że Barcelona przegra u siebie z Alaves, ale tak się stało i padł rezultat 1:2 dla gości. Nie przewiduję takiego scenariusza w meczu Ligi Mistrzów z drużyną z Glasgow. Gospodarze moim zdaniem odbiją sobie niepowodzenie z ostatniej kolejki ligowej i wysoko pokonają Celtic. Typuję, że Barcelona będzie prowadzić do przerwy różnicą dwóch bramek.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, PSG – Arsenal, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Gospodarze niespodziewanie w ostatniej kolejce ligowej zremisowali u siebie z St. Etienne 1:1 tracąc bramkę w ostatnich minutach meczu. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, w którym trudno jest wskazać faworyta. Bramki jednak powinny wpaść, dlatego stawiam na przedział bramek 2-3.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Benfica – Besiktas, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Benfica to solidna drużyna, zwłaszcza jeżeli gra u siebie. Gospodarze jednak muszą uważać na Besiktas, albowiem goście potrafią grać w piłkę i na pewno w tym meczu będą kontratakować. Jeżeli goście strzelą pierwsi gola, wtedy będzie Benfice ciężko zakończyć mecz zwycięstwem. Stawiam na przedział bramek 2-3.