Typy na dziś: Overy na wtorek 19.07.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:45, Legia Warszawa – Zrinjski Mostar, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
W rewanżowym spotkaniu kwalifikacji Ligi Mistrzów Legia Warszawa nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem gości. Gospodarze powinni zdecydowanie wygrać ten mecz przewagą kilku bramek. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, Apoel Nikozja – TNS, godz. 19:00, typ: 1 score 1&2, kurs: 1.50
Apoel Nikozja w pierwszym meczu wyjazdowym z TNS nieoczekiwanie tylko zremisował 0:0. W rewanżu drużyna z Cypru będzie zdecydowanym faworytem i powinna go wygrać przewagą kilku bramek. My typujemy, że gospodarze strzelą bramkę w obu połowach.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 19:15, FC Kopenhaga – Crusaders, typ: BTS-NIE, kurs: 1.50
Gospodarze w pierwszym meczu pokonali na wyjeździe Crusaders aż 3:0. Rewanż wydaje się być czystą formalnością. Mimo to drużyna z Kopenhagi będzie chciała pewnie wygrać to spotkanie, tym bardziej że jest ostatnio w dobrej formie (wygrana w lidze z Lyngby 3:0). Typujemy, że goście nie strzelą w tym meczu bramki.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 20:30, Crvena Zvezda – Valletta, typ: BTS-NIE, kurs: 1.40
Czerwona Gwiazda wygrała pierwszy mecz na Malcie 2:1. U siebie już nie da pograć drużynie Valletty i spodziewamy się wysokiej wygranej gospodarzy. Goście nie powinni w żaden sposób zagrozić bramce gospodarzy, dlatego stawiamy, że w tym meczu będzie strzelać tylko jedna drużyna.

Piłka Nożna – Liga Mistrzów, godz. 19:00, S. Tiraspol – H. Beer Sheva, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Pierwszy mecz był bardzo wyrównany i zacięty. Drużyna z Tiraspola kończyła go w dziesiątkę, a mimo to potrafiła strzelić dwie bramki. Mimo porażki 2:3 awans jest otwarty dla obu drużyn, przy czym to Sheriff będzie faworytem z uwagi, że mecz będzie rozgrywał u siebie. My typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie bramka.