Typy na dziś: Overy na wtorek 24.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – Roland Garros, godz. 14:00, M. Granollers – F. Fognini, typ: Over 3.5 seta, kurs: 1.54
Obaj tenisiści to doświadczeni i dosyć chimeryczni zawodnicy. Potrafią zagrać wspaniałą partię by za chwilę głupio tracić punkty. W formie są raczej przeciętnej i ciężko wskazać tu zdecydowanego faworyta. Naszym zdaniem żaden z nich nie jest w stanie zachować tyle koncentracji, aby wygrać ten mecz w trzech setach.

Tenis – Roland Garros, godz. 16:00, P. Lorenzi – C. Berlocq, typ: Over 3.5 seta, kurs: 1.44
Spotkanie tenisistów sporo po trzydziestce. Obaj są szalenie ambitni chociaż większych sukcesów nigdy nie odnosili. Na szczególne brawa zasługuje determinacja Lorenziego, który w wieku 34 lat jest sklasyfikowany najwyżej w karierze. Argentyńczyk Berlocq ma również całkiem udany sezon i zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie. Żaden z nich nie wygra tego meczu do zera.

Tenis – Roland Garros, godz. 13:30, P. Carreno Busta – F. Delbonis, typ: Over 3.5 seta, kurs: 1.50
Starcie tenisistów sklasyfikowanych w pierwszej pięćdziesiątce rankingu. Obaj grają w tym sezonie całkiem przyzwoicie i obaj lubią grę na cegle.
Hiszpan dotarł niedawno do finału turnieju w Estoril, Argentyńczyk z kolei wygrał turniej w Marakeszu. Do tej pory za każdym razem lepszy w bezpośrednich spotkaniach był Delbonis. Dziś również on jest faworytem tego spotkania jednak wątpimy, aby wygrał ten mecz bez straty seta.

Tenis – Roland Garros, godz. 11:00, M. Jaziri – F. Mayer, typ: Over 3.5 seta, kurs: 1.44
Mecz bez wyraźnego faworyta. Mayer przez ostatnie 3 sezony poleciał mocno w dół rankingu. Tunezyjczyk potrafi zagrać bardzo solidnie ale bez rewelacji. W Barcelonie ładnie się pokazał dochodząc do ćwierćfinału pokonując po drodze A. Zvereva. Dziś zobaczymy wyrównany mecz, w którym zostaną rozegrane przynajmniej cztery sety.

Tenis – Roland Garros, godz. 12:30, P. Cuevas – T. Kamke, typ: Over 8.5 gema – 1. set, kurs: 1.40
Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Cuevas, który ostatnio gra całkiem nieźle. Kamke jednak również od czasu do czasu pokazuje potencjał. Przez eliminacje przeszedł jak burza i dziś zapewne tanio skóry nie sprzeda. Im bardziej przewaga Cuevasa będzie rosła tym większe zniechęcenie zagości u Niemca. W pierwszym secie jednak zapewne walka będzie o każdą piłkę i raczej wielu przełamań nie zobaczymy. 9 gemów zostanie przynajmniej w tej partii rozegranych.