Typy na dziś: Overy na wtorek 29.03.

Zapraszamy do naszych overów na wtorek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/. Powodzenia!

Piłka nożna – Towarzyskie, godz. 20:45, Portugalia – Belgia, typ: Over 1.5, kurs: 1.44
Obie drużyny są bogate w talenty i lubią grać do przodu. W meczach tych drużyn pada sporo bramek, podobnie w spotkaniach bezpośrednich. Stawiamy, że będzie to otwarty mecz z wieloma sytuacjami pod bramkami i śmiało na dwa trafienia można w tym spotkaniu liczyć.

Piłka nożna – Towarzyskie, godz. 20:30, Szwecja – Czechy, typ: Over 1.5, kurs: 1.40
Kolejne dzisiaj towarzyskie spotkanie. Obie ekipy szykują się do zbliżającego się Euro. Ciężko wytypować zwycięzcę tego meczu, ale patrząc na poprzednie spotkania tych ekip i mecze bezpośrednie możemy śmiało liczyć na przynajmniej dwa gole.

Piłka nożna – Towarzyskie, godz. 20:30, Austria – Turcja, typ: Over 1.5, kurs: 1.40
Austria była rewelacją eliminacji do Euro wygrywając grupę bez porażki. Turcja również awansowała na turniej wyprzedzając w grupie Holandię. W spotkaniach tych reprezentacji pada zwykle sporo bramek i dziś liczymy na przynajmniej dwa trafienia.

Hokej – Rosja, godz. 16:00, Ufa – Metallurg, typ: Under 5.5, kurs: 1.54
W play-offach w rosyjskiej lidze nie pada zbyt wiele bramek. Poprzednie mecze tych ekip trochę temu twierdzeniu przeczyły. Jednak dziś jest niezwykle ważny mecz, który może być kluczowy w kwestii awansu. Obie ekipy rozpoczną mecz spokojnie, nie odsłaniając się zbytnio i liczymy, że nie padnie tu więcej niż 5 bramek.

Tenis – Miami, godz. 16:00, H. Zeballos – D.Goffin, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.40
Zeballos to gracz z drugiej setki i ma bardzo dobry turniej. Sprawił dwie niespodzianki eliminując Del Potro i Verdasco. Dziś niespodzianki już nie będzie bo Goffin gra na tym turnieju bardzo pewnie i ten mecz powinien zakończyć się w 2 setach.