Typy na dziś: Overy/BTS na niedzielę 16.07.

Typy Over/Under

Wracamy z pojedynczymi typami w sekcji Over/Under/BTS. Na dziś przygotowaliśmy pięć pozycji, którymi można (nie trzeba) uzupełnić kupon. Powodzenia.

Brann – Sarpsborg 08, typ: BTS, kurs: 1.69
Mecz na szczycie w Norwegii i obie drużyny lubią postrzelać. Nie spodziewamy się tu szachów i bezbramkowego remisu. Widzi to pewnie też bukmacher, dając niski kurs na BTS.

Ferencvaros – Puskas Akademy, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.72
Uczepiliśmy się dziś tego Ferencvarosu, ale naprawdę wierzymy, że wysoko pokona rywala. Trzy mecze rozegrane więcej o stawkę – powinno zrobić różnicę.

FCSB – Voluntari, typ: powyżej 2,5 gola, kurs: 1.90.
FCSB to oczywiście Steua z Bukaresztu, która przystępuje do nowego sezonu z wielkimi nadziejami. Widzimy to wyniki w okolicach 3:2, 3:1. Zatem nasz typ powinien zostać pokryty.

Tianjin Quanjian – Shanghai Shenhua, typ: powyżej 2,5 gola, kurs: 1.62
Chińska Super Liga i mecz bardzo overowych drużyn. Uwaga! Spotkanie zaczyna się o 13:30 więc spieszcie się, aby złapać typ.

Bray – Cork City, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.52.
Mecz na szczycie w Irlandii. Cork to oczywiście lider, a Bray zajmuje trzecie miejsce. Cork powinien to wygrać, ale ufamy, że w meczu padnie ponad 2.5 bramki.

Typy dostępne w Unibecie, który teraz operuje pod takim adresem lub przez VPN.

Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!

 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…