Typy na dziś: Pewniaki na czwartek 03.11.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na czwartek. Korzystajcie z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Liga Europejska, godz. 21:05, Fiorentina – Liberec, typ: 1, kurs: 1.25
Piłkarze z Liberca grają poniżej swojego poziomu w tym sezonie. W ostatnich 10 meczach zwyciężyli tylko 3 razy. Fiorentina z kolei przegrała tylko raz na własnym stadionie, biorąc pod uwagę ostatnich 15 spotkań o punkty. Uważam, że Włosi wygrają to spotkanie.

Piłka nożna – Liga Europejska, godz. 17:00, Astana – Olympiakos, typ: x2, kurs: 1.29
2 tygodnie temu Grecy wygrali z Astaną aż 4:1. Ostatnie 2 mecze w lidze kazachskiej Astana zremisowała bezbramkowo. Olympiakos dobrze spisuje się w meczach wyjazdowych, gdzie wygrał 5 z ostatnich 6 spotkań. Uważam, że Olympiakos tego meczu nie przegra.

Piłka nożna – Liga Europejska, godz. 19:00, Austria Wiedeń – Roma, typ: x2, kurs: 1.18
Obie drużyny są ostatnio w wysokiej dyspozycji. W pierwszym meczu tych zespołów padł remis 3:3. Sądzę, że to będzie bardzo wyrównane spotkanie (najbardziej prawdopodobny jest remis), jednak jeśli ktokolwiek jest w stanie przeważyć szalę na swoją korzyść to będzie to Roma.

Piłka nożna – Liga Europejska, godz. 21:05, Ajax – Celta Vigo, typ: 1x, kurs: 1.22
Dwa tygodnie temu w Hiszpanii padł remis 2:2. Jednak Celta w meczach wyjazdowych nie prezentuje się tak dobrze jak u siebie. Wygrała tylko 3 mecze z ostatnich 10. Z kolei Ajax cieszy się serią 6 kolejnych wygranych spotkań na własnym stadionie. Uważam, że Holendrzy nie przegrają dziś z Celtą.

Tenis – Paryż, godz. 11:00, N. Djokovic – G. Dimitrov, typ: 1 (1. Set), kurs: 1.20
Djokovic wygrał 4 ostatnie mecze rozegrane z Bułgarem. Numer 1 światowego rankingu zawodzi bardzo rzadko. Do tego Dimitrov nie jest ostatnio w najwyższej formie, przegrał 4 z ostatnich 8 spotkań. Uważam, że Serb ze swoją regularnością powinien wygrać 1. seta.