Typy na dziś: Pewniaki na czwartek 21.07.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na czwartek. Korzystajcie z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 19:00, Grasshoppers – RK Reykjavik, typ: 1, kurs: 1.30
W Reykjaviku padł hokejowy wynik 3:3. W rewanżu w Szwajcarii gospodarze są zdecydowanymi faworytami, bowiem mają bardziej klasowych zawodników na każdej pozycji i powinni dzisiaj przypieczętować awans do kolejnej rundy kwalifikacji Ligi Europy, pewnie pokonując piłkarzy ze stolicy Islandii.

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 19:00, IFK Goteborg – Piast Gliwice, typ: 1, kurs: 1.44
Piast fatalnie rozpoczął sezon. Szumne zapowiedzi sztabu i samych piłkarzy Piasta przed pierwszym gwizdkiem w Gliwicach przed tygodniem bardzo szybko i boleśnie zostały zweryfikowane przez Szwedów w pierwszych 45 minutach. Porażkę Piasta „wziął na klatę” trener Radoslav Latal, podając się do dymisji. Niewiele jednak to pomogło zespołowi Piasta, bowiem w niedzielę przegrali w Krakowie w Cracovią aż 5:1. Nic nie wskazuje na to, aby Piastowi udało się choćby zremisować w Goteborgu z miejscowym IFK.

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 21:00, Hearts – Birkirkara, typ: 1, kurs: 1.36
W pierwszym meczu na Malcie piłkarze gospodarzy nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Hearts! Szkoci już w pierwszym meczu powinni zapewnić sobie awans do trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Europy. Dzisiaj postawia jednak kropkę nad „i” i pewnie pokonają gości.

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 19:00, Maccabi Tel Aviv – Kairat Almaty, typ: 1X, kurs: 1.15
Jedna z ciekawszych par 2. rundy kwalifikacji LE. W pierwszym meczu w Kazachstanie padł wynik remisowy 1:1, który więcej szans na awans do kolejnej rundy daje gospodarzom dzisiejszego pojedynku. Maccabi jest bardziej doświadczoną drużyną na arenie międzynarodowej i dzisiaj na pewno nie przegra meczu z Kairatem Almaty.

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 20:45, St Patricks – Din.Mińsk, typ: x2, kurs: 1.22
Dinamo miało zdecydowaną przewagę w pierwszym meczu w Mińsku. Cóż z tego, skoro sytuacji bramkowych nie potrafiło zamienić na gole. Dzisiaj gospodarze mając w zanadrzu bramkę zdobytą na wyjeździe nie będą prowadzić otwartej gry z gośćmi, którzy muszą dążyć do tego, aby zdobyć bramkę na trudnym terenie, najlepiej nie tracąc żadnej.