Typy na dziś: Pewniaki na niedzielę 07.08.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na niedzielę. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Chiny – II Liga, godz. 13:35, Tianjin Quanjian – Nei Mongol, typ: 1, kurs: 1.25

Gospodarze zajmują trzecie miejsce i tracą cztery punkty do pierwszego miejsca. W pięciu ostatnich meczach, Tianjin wygrał cztery spotkania i jedno przegrał. Gospodarze mają najwięcej strzelonych bramek wśród wszystkich drużyn w lidze. Goście zajmują trzynaste miejsce, ale w ostatnim czasie grają poprawnie, nie przegrali od pięciu spotkań. Mimo to faworytem jest Tianjin i to ta drużyna zwycięsko zakończy ten mecz.

Czechy – I Liga, godz. 14:30, V.Pilzno – Bohemians 1905, typ: 1, kurs: 1.20

Po pierwszej kolejce gospodarze zajmują szóste miejsce z dorobkiem trzech punktów, po wygranej na wyjeździe z Jihlavą 2:1. Goście pierwsze spotkanie przegrali u siebie z Hradec Kralove 0:3 i zajmują przedostatnie miejsce. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest V. Pilzno i inny wyniki niż jej zwycięstwo będzie na pewno dużą niespodzianką. Typuję zwycięstwo V. Pilzno.

Polska – Ekstraklasa, godz. 15:30, Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin, typ: 1X, kurs: 1.20

Zagłębie, jeżeli wygra ten mecz, powróci na fotel lidera. Po odpadnięciu z europejskich pucharów Lubinianie tylko i wyłącznie skupią się na meczach ligowych i jeżeli będą tak grać, jak dotychczas, są w stanie powalczyć o bardzo wysokie miejsce na koniec rundy zasadniczej. Goście, jak na razie pozostają w blokach, nie są w stanie zagrać dwóch równych spotkań i zainkasować kompletu punktów. Zagłębie powinno ten mecz wygrać, ale remis również jest możliwy. Stawiam na to, że gospodarze nie przegrają tego spotkania.

Estonia – I Liga, godz. 18:00, Nomme Kalju – Paide, typ: 1, kurs: 1.25

Nomme Kalju zajmuje czwarte miejsce i traci dwa punkty do trzeciej Flory. Gospodarze w pięciu ostatnich meczach przegrali tylko jeden mecz z Levadią 0:1. Bardzo dobrze spisywali się w kwalifikacjach Ligi Europy. Odpadli z tureckim Osmanlisporem, przegrywając na wyjeździe 0:1 i u siebie 0:2. Goście zajmują siódme miejsce, ostatnio grają słabo. Przegrali ostatnie trzy mecze z rzędu. Typuję zwycięstwo Nomme Kalju.

Japonia – II Liga, godz. 11:00, Yamaga – Mito, typ: 1X, kurs: 1.22

Yamaga zajmuje drugie miejsce i traci pięć punktów do pierwszego Sapporo, ale należy nadmienić, że lider gra w tej kolejce ciężki mecz z piątym Shimizu. Goście grają słabo, zajmują dopiero czternaste miejsce i raczej nie mają szans na zdobycie w tym spotkaniu trzech punktów. Szczytem możliwości gości będzie zdobycie w tym meczu jednego punktu, ale i to może przyjść im z dużym trudem. Stawiam na to, że gospodarze nie przegrają tego spotkania.