Typy na dziś: Pewniaki na niedzielę 13.03.

Zapraszamy do Pewniaków na niedzielę. Grajcie z nami! Powodzenia i wysokich wygranych!

Piłka nożna – Włochy, godz. 15:00, Palermo – Napoli, Typ: 2, Kurs: 1.30
Napoli po serii 5 meczów bez porażki odniosło przekonujące zwycięstwo nad Chievo i nie porzuciło nadziei na Scudetto. Wprawdzie patrząc na nietracący bramek Juventus można zwątpić w sens pogoni, ale z tonącym Palermo drużyna z Neapolu powinna sobie spokojnie poradzić.

Piłka nożna – Chorwacja, godz. 17:00, Hajduk Split – NK Zagrzeb, Typ: 1, Kurs: 1.36
Hajduk plasuje się na trzecim miejscu. Ostatnio zaliczył serię gorszych występów i musi zacząć wygrywać, aby odeprzeć atak na podium lokalnego rywala RNK oraz Lokomotywy Zagrzeb. Okazja idealna bo przyjeżdża ostatnia drużyna tabeli, która jest ligowym chłopcem do bicia.

Koszykówka – Niemcy, 15:00, Bremerhaven – Ludwigsburg, Typ: 2, Kurs: 1.36
Goście są w tym sezonie w znakomitej formie. Odpadli wprawdzie z europejskich rozgrywek, ale to oznacza, że mogą się w pełni skupić na lidze. Gospodarze walczą o utrzymanie, każdy punkt jest dla nich ważny, ale nawet własna hala im nie pomaga. Faworytem są goście i to oni powinni wygrać.

Koszykówka – Hiszpania, godz. 18:00, Joventut – Barcelona, Typ: 2, Kurs: 1.22
Barcelona jest liderem i przegrała zaledwie dwa spotkania, oba po dogrywkach. Joventut jest w środku tabeli, słabszych pokonuje, a z lepszymi ma spore problemy. W ostatnich spotkaniach gospodarze nawet nie nawiązali walki z Barceloną i dziś powinno być podobnie.

Tenis – Indian Wells , godz. 20:00, A. Radwańska – M. Niculescu, Typ: 1, Kurs: 1.25
Agnieszka w tym sezonie prezentuje się znakomicie, widać, że koncentruje się na największych turniejach i zachodzi w nich wysoko. W poprzedniej rundzie w meczu z Cibulkovą wyszła z niemałych opresji, ale dziś powinno być spokojniej. Pokonała Niculescu niedawno w Dosze, w drugim secie wybijając Rumunce tenis z głowy.