Typy na dziś: Pewniaki na poniedziałek 04.07.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na poniedziałek. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – Wimbledon, godz. 12:30, M.Doi – A. Kerber, typ: 2, kurs: 1.22

Japonka Doi niespodziewanie awansowała do 1/8 turnieju w Wimbledonie nie tracąc nawet seta. Podobnie Kerber, ale w jej przypadku nie jest to niespodzianką. Pojedynek na pewno będzie ciekawy, ale faworytką do zwycięstwa jest Kerber. Możliwe jest, że mecz może zakończyć się w dwóch setach. My stawiamy na zwycięstwo Niemki.

Tenis – Wimbledon, godz. 12:30, R. Stepanek/N.Zimonjic – D.Lajovic/V.Troicki, typ: 1, kurs: 1.25

Będzie to spotkanie w 1/16 turnieju w Wimbledonie, w którym para Stepanek i Zimonjic spotka się z Lajovicem i Troickim. Faworytem tego meczu jest rozstawiony z numerem czternastym debel Stepanek/Zimonjic. Nie będzie to łatwy mecz, ponieważ ich przeciwnicy również dobrze wystartowali w turnieju pokonując do zera parę Dolgopolov- Stakhovsky. Mimo to stawiamy na zwycięstwo Stepanka-Zimonjica.

Tenis – Bastad, godz. 11:00, P.Riba – C. Berlocq, typ: 2, kurs: 1.25

Hiszpan Riba zakończył tegoroczny turniej w Wimbledonie jednym zwycięstwem 2:0 w meczu z Martinem. W kolejnej rundzie odpadł w starciu z Bachingerem przegrywając spotkanie 0:2. Berlocq w meczach z Ribą ma bardzo dobry bilans i jest faworytem tego spotkania. Stawiamy na zwycięstwo Argentyńczyka Berloqa.

Tenis – Brunszwik, godz. 11:00, T. Bellucci – A. Beck, typ: 1, kurs: 1.22

Bellucci na turnieju w Brunszwiku rozstawiony jest z jedynką. Brazylijczyk odpadł z Wimbledonu przegrywając 0:3 z bardzo dobrze grającym Querreyem. Wcześniej pokonał po ciężkim meczu Benelmansa 3:2. Bellucci jest faworytem tego spotkania, ale również całego turnieju. Typujemy zwycięstwo Bellucciego.

Tenis – Brunszwik, godz. 11:00, N. Langer – L. Mayer, typ: 2, kurs: 1.25

Argentyńczyk Mayer na turnieju w Brunszwiku rozstawiony jest z numerem piątym. W 1/16 spotka się z przedstawicielem gospodarzy N. Langerem. Faworytem tego spotkania jest Mayer, chociaż mecz może być wyrównany i zakończyć się w trzech setach. Typujemy zwycięstwo Mayera.