Typy na dziś: Pewniaki na środę 06.07.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na środę. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – Wimbledon, godz. 12:30, J.Konta/M.Sanchez – T.Babos/Y.Shvedova, typ: 2, kurs: 1.20

Zdecydowanym faworytem jest para Babos-Shvedova, która do tej pory nie straciła nawet seta. Debel Konta-Sanchez wcześniej stoczył ciężki pojedynek z parą Flipkens-Petkovic, ale ostatecznie para ta wygrała 2:1. Typujemy pewne zwycięstwo debla Babos-Shvedova.

Tenis – Wimbledon, godz. 12:30, R. Federer – M. Cilic, typ: 1, kurs: 1.30

Federer jak na razie gra bardzo dobrze, wygrał wszystkie cztery pojedynki nie tracąc ani jednego seta. Podobnie Cilic, ale z tą różnicą, że w jednym z wygranych meczów stracił seta, a poza tym ostatni mecz nie dokończył z uwagi na krecz Japończyka Nishikoriego. Gdyby jego przeciwnik był w pełni sił, to raczej Cilica nie byłoby w ćwierćfinale. Typujemy zwycięstwo Federera.

Tenis – Todi, godz. 12:00, M. Trungelliti – T. Brkic, typ: 1, kurs: 1.20

Argentyńczyk Trungelliti w turnieju we włoskim Todi jest rozstawiony z numerem trzeci. Na pewno w spotkaniu z Bośniakiem Brkicem jest zdecydowanym faworytem. Inny wynik niż zwycięstwo Trungellitiego będzie niespodzianką. Typujemy zwycięstwo Trungellitiego.

Piłka Nożna – ME we Francji, godz. 21:00, Portugalia – Walia, typ: 1X, kurs: 1.30

To, że reprezentacja Walii awansowała do półfinału tak wielkiej i ważnej imprezy jakimi są Mistrzostwa Europy na pewno jest dużą niespodzianką. Pokonanie w ćwierćfinale faworyzowanej Belgii to już nie niespodzianka, a w ręcz sensacja, mając na uwadze rozmiary zwycięstwa i to, że Belgia wcześniej grała bardzo dobrze i wydawało się, że może dojść nawet do finału. Portugalia, po zwycięstwie w rzutach karnych z Polską, nieoczekiwanie znalazła się w półfinale i ma duże szanse na awans do finału, tym bardziej, że Walia będzie osłabiona personalnie. Typujemy, że drużyna Portugalii nie przegra tego meczu.

Peru – I Liga, godz. 18:00, Alianza Atletico – Inti Gas Ayacucho, typ: 1 over 0.5, kurs: 1.20

Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Po rozegraniu sześciu kolejek obie zgromadziły po siedem punktów. Alianza w ostatnim meczu pokonała na wyjeździe Cajamarcę 2:1. Goście ostatnio spisują się słabo, przegrali dwa mecze z rzędu. Typujemy, że gospodarze strzelą w tym spotkaniu przynajmniej jedną bramkę.