Typy na dziś: Pewniaki na środę 07.09.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na środę. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – US Open, godz. 17:00, S.Williams – S. Halep, typ: 1, kurs: 1.27

Co tu dużo pisać, Amerykanka pewnie podąża do wygrania tegorocznego turnieju US Open i moim zdaniem nawet dobrze grająca Rumunka Halep nie będzie w stanie jej w tym przeszkodzić. Stawiam na zwycięstwo Sereny Williams.

Tenis – Baranquilla, godz. 18:00, J.P. Sorgi – A. Velotti, typ: 2, kurs: 1.25

Argentyńczyk Velotti jest faworytem tego spotkania, a nawet do wygrania turnieju w Baranquilli. Velotti ostatnio wygrał finał turnieju w Coritibie pokonując w finale innego Brazylijczyka – Ghema. Sorgi będzie miał trudne zadanie pokonać Velottiego. Moim zdaniem ciężko będzie nawet wygrać seta. Stawiam na zwycięstwo Velottiego.

Tenis – Baranquilla, godz. 18:00, C. Zampieri – V. Estrella, typ: 2, kurs: 1.20

W 1/16 turnieju w Baranquilli rozstawiony z dwójką Estrella zmierzy się z Brazylijczykiem Zampierim. Faworytem na pewno jest Estrella, chociaż Zampieri już raz wygrał z nim 0:2. Na pewno będzie chciał nawiązać z nim walkę i jest w stanie wygrać seta. Mimo wszystko stawiam Estrellę w roli faworyta tego meczu.

Tenis – Genua, godz. 12:00, A. Vatutin – C. Berlocq, typ: 2, kurs: 1.20

Argentyńczyk Carlos Berlocq w 1/16 turnieju w Genui powinien bez problemu poradzić sobie z niżej notowanym Rosjaninem Vatutinem. Berlocq na tym turnieju rozstawiony jest z numerem trzecim i nie jest tylko faworytem tego spotkania, ale całego turnieju. Stawiam na zwycięstwo Berlocqa.

Tenis – St. Remy, godz. 12:00, L. Lokoli – K. Kravchuk, typ: 2, kurs: 1.25

Rosjanin Kravchuk, rozstawiony na tym turnieju z dwójką, spotka się z przedstawicielem gospodarzy – Lokoli. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Kravchuk, który jest wyżej notowanym tenisistą, a w rankingu ATP zajmuje 93. miejsce. Na tegorocznym turnieju US Open Kravchuk pokonał Włocha Napolitano, ale w kolejnej rundzie, przy stanie 1:1, odpadł po kreczu z Amerykaninem Christianem Harrisonem. Stawiam na zwycięstwo Kravchuka.