Typy na dziś: Pewniaki na środę 10.08.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na środę. Żeby wygrać, trzeba grać. Korzystajcie więc z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Rosja – III Liga Wschód, godz.10:00, Sachalińsk – Irkuck, typ: 1, kurs: 1.20

W III Lidze Wschodniej Sachalińsk po zwycięstwie nad Chitą 2:0 zajmuje drugie miejsce. Goście przegrali z drużyną Komsomolsk 1:3. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, którzy powinni bez przeszkód pokonać Irkuck. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

Bośnia i Hercegowina – Liga, godz: 17:30, FK Sarajewo – Krupa, typ: 1, kurs: 1.22

Po trzech kolejkach obie drużyny zgromadziły po pięć punktów. Goście zajmują czwarte miejsce i wyprzedzają gospodarzy tylko lepszą różnicą bramek. Mecz jednak powinien odbywać się pod dyktando gospodarzy i to oni powinni wygrać ten mecz. Typuję zwycięstwo gospodarzy.

Litwa – I Liga, godz. 18:30, Suduva – Utenis, typ: 1, kurs: 1.20

Suduva zajmuje czwarte miejsce i są faworytami tego spotkania. W ostatnich trzech meczach Suduva zdobyła komplet punktów i wszystko wskazuje na to, że będzie to czwarte z rzędu zwycięstwo. Goście zajmują przedostatnie miejsce i nie wygrali od czterech spotkań. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

Niemcy – IV Liga Płn. Wschodnia, godz. 18:30, RB Lipsk II – Luckenwalde, typ: 1, kurs: 1.22

Druga drużyna RB Lipsk po dwóch kolejkach zajmuje szóste miejsce z dorobkiem czterech punktów. Goście w dwóch meczach zagrali fatalnie. Przegrali wszystkie dwa mecze i stracili w nich aż siedem bramek nie strzelając żadnego gola. Obecnie Luckenwalde zajmuje ostatnie miejsce i raczej po tym meczu pozostanie w dalszym ciągu na ostatnim miejscu. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, dlatego stawiam na zwycięstwo RB Lipsk.

Serbia – Super Liga, godz. 20:30, Crvena Zvezda – FK Vozdovac, typ: 1, kurs: 1.25

Po trzech kolejkach obie drużyny zdobyły solidarnie po siedem punktów z tą różnicą, że Crvena Zvezda zajmuje pierwsze miejsce z uwagi na korzystną różnicę bramek. Może to być trudne spotkanie dla gospodarzy z uwagi, że Vozdovac gra dobrze w defensywie i kontratakuje strzelając bramki. Mimo wszystko spotkanie powinna wygrać Crvena Zvezda i w ten sposób odskoczyć gościom na trzy punkty. Stawiam na wygraną Crveny Zvezdy.